Магістратура за кордоном і в Україні

Магістратура за кордоном і в Україні
Магістратура в Україні - це формат навчання, який слідує після бакалаврату. Студент протягом 1.5-2 років здобуває академічну вчену ступінь магістра, написавши наукову магістерську роботу. Вибір магістерської програми може бути не прив'язаний до раніше отриманої спеціалізації: до прикладу філолог може навіть вивчати фізику. 

 

Отримавши магістерську освіту, молоді люди мають більші можливості на профільному ринку праці. Але, враховуючи реалії сьогоднішнього дня, магістерський освітній рівень в Україні нівелюється складнощами, що переживає сьогодні країна: безробіття, низька оплата праці. І тому амбітна молодь прагне отримати і вищу освіту і диплом магістра за кордоном, наприклад у Німеччині, Словаччині, Чехії, Польщі (дивіться інформацію щодо цього, перейшовши за цією адресою: https://studix.eu/magystratura-v-polshe/).

Особливості навчання у закордонній магістратурі

За кордоном магістратура зазвичай триває: у Європі – 2 роки, Великобританії  - 1 рік. У США і Канаді можна знайти як одно-, так і дворічні програми Студенти протягом цього часу заглиблюються у вивчення обраної спеціальності і отримують багато теоретичних знань. Але у порівнянні із українською системою обраний напрямок зі спеціальності міняти не можна, максимум - вивчати щось більш близьке. Це середовище, де формується фахівець, професійні знання, навички та система цінностей якого відповідають найсуворішим вимогам міжнародного ринку праці. Дивіться на Studix.

 

 

15 лютого 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів