В галереї "Ужгород" стартувала виставка до 8 березня

В галереї "Ужгород" стартувала виставка до 8 березня
36 картин представили закарпатські художники в галереї "Ужгород" в обласному центрі. Про це сказав її організатор Микола Шете. За його словами, виставку присвятили початку весни та 8 березня.

 

Авторка картини "Букет" Наталія Сіма-Павлишин зобразила на полотні айстри. Вона розповідає: "Малювала вдома на терасі, і намалювала за один прийом, як кажуть. У майстерні я потім її трішки відшліфувала: це акварель, але завершувала пастеллю, зашліфовувала".

Суспільне Закарпаття

"Флора" — так назвав свій триптих художник Едуард Приходько. Написав ці картини акриловими та олійними фарбами. "Зазвичай я працюю у такій більш монотонній гаммі, але чомусь з початком весни, я захотів трошки свободи", — розповів художник.

Відвідувачка галереї Оксана Довганич каже: "Мені на експозиції виставки сподобалися роботи Едуарда Приходька, такий його творчий експеримент, тому що він художник більш ліричних композицій".

Суспільне Закарпаття

Виставку, приурочену до 8 березня, роблять шостий рік поспіль, каже директор галереї "Ужгород" Микола Шете. "Ми традиційно робимо виставку натюрморту і квітів, і приурочиємо її до 8 березня. Беруть участь у цій виставці 30 художників, які представили 36 робіт. Виконані вони здебільшого у техніці олія, темпера, акварель", — говорить директор галереї.

За словами Миколи Шете, триватиме виставка два тижні.

Суспільне Закарпаття

 

04 березня 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів