Камери відеоспостереження зафіксували вовків на дорозі в селі на Закарпатті (ВІДЕО)

Сьогодні, 11 березня 2021 року, о 4 годині 46 хвилин, камери відеоспостереження зафіксували двох хижаків на дорозі в селі Ізки Пилипецької територіальної громади в Закарпатті.
На відео видно, як один з вовків біжить вздовж дороги, а інший зупинився, щось виглядає. Саме в цей момент можна добре розглянути його міцну сатуру та розмір, – про це пише сайт Криниця мисливця.
Під час полювання в перших днях лютого, в тому ж районі загубився мисливський пес. Після довгих пошуків власник знайшов тільки обгризений скелет тварини. Мисливець припускає, що його чотирилапого помічника з’їли вовки.
Чи це були саме вовки, яких зафіксували камери відео-спостереження, чи інші сіроманці, але протягом січня-лютого в навколишніх селах чимало селян втратили своїх собак.
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- В Ужгороді встановили мобільні охолоджувальні рамки-оприскувачі
- На Закарпатті викрили корупційну схему вимагання та отримання хабарів від військовозобов’язаних за встановлення інвалідності
- На Закарпатті затримали військового, який переправляв чоловіків до Словаччини за 5 тисяч доларів
- На Рахівщині прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо керівника поштового відділення, яка привласнила майже 70 тис. грн
- На Закарпатті прокурори повідомили підозри трьом проросійським інтернет-агітаторам
- Трагедія у Минаї на Ужгородщині - у пожежі загинув чоловік
- Прокуратура Закарпаття зареєструвала провадження про неправомірне затримання редактора місцевого медіа-видання
- На кордоні з Румунією понад 2 місяці триватиме ремонт аварійного мосту через р.Тиса
- Перевозили у вантажівці з піском: на Закарпатті судитимуть групу зловмисників, які намагалися переправити 13 військовозобов’язаних за кордон
- Поліцейські встановлюють обставини ДТП, що сталася на Ужгородщині
- Із початку року в області сталися 974 пожежі у екосистемах
- Закарпатські митники запобігли незаконному експорту до Угорщини хвойної лісопродукції
- На Закарпатті прокуратура передала до суду справу держреєстраторки, яка підробила документи на 2500 гектарів лісу
- У Закарпатській обласній станції переливання - гостра нестача третьої групи крові з негативним резус-фактором
- На Закарпатті - новий обласний прокурор
- У Мукачеві поліція затримала зловмисника, який торгував наркотиками та постачав до різних регіонів України
- Від початку року закарпатські патрульні розшукали 126 водіїв, які покинули місце ДТП
- Одразу 6 адмінпротоколів склали закарпатські патрульні на неповнолітнього керманича
- Спробу незаконного виїзду за кордон викрили прикордонники Мукачівського загону в пункті пропуску «Вилок»
- В Ужгороді урочисто вручили дипломи випускникам Академії культури і мистецтв
До цієї новини немає коментарів