На Закарпатті поліцейський офіцер громади розшукав палія, який випалив рослинність на гектарі землі (ФОТО)

На Закарпатті поліцейський офіцер громади розшукав палія, який випалив рослинність на гектарі землі (ФОТО)
Лісова екосистема навесні часто страждає від дій недобросовісних громадян.

 

Попри підвищені штрафні санкції закарпатці продовжують випалювати рослинність та сподіваються уникнути відповідальності за свої дії.

Так, вчора, 26 березня, з поліцейським офіцером громадяни Довжанської ОТГ сконтактували місцеві громадяни. Люди повідомили, що на території державного лісового фонду ДП «Іршавське лісове господарство» трапилася пожежа. Не гаючи часу, поліцейський офіцер громади виїхав на місце події та разом з працівниками Управління державної служби з надзвичайних ситуацій, обстежив територію пожежі.

Неподалік від місця займання поліцейський запримітив підозрілого чоловіка, який ховався між чагарниками. Як з’ясувалося згодом, саме цей 51-річний житель села Бронька і підпалив рослинність на даній ділянці.

З порушником провели роз’яснювальну бесіду, а працівники ДСНС склали на нього відповідні адмінматеріали за статтею 77 КУпАП, тобто порушення вимог пожежної безпеки у лісах. За свій необдуманий вчинок, який заподіяв значної шкоди екосистемі, порушнику загрожує штраф від 1530 до 4590 гривень.

Поліція Закарпаття звертається до усіх громадян з проханням не порушувати правил пожежної безпеки. Своїми протиправними діями ви можете заподіяти непоправної шкоди не тільки екосистемі, але й життю людей. Будьте свідомими та дотримуйтеся встановлених правил.

Офіційний сайт Головного управління Національної поліції в Закарпатській

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

27 березня 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів