В одній тергромаді Закарпаття заборонили роботу кафе та ресторанів

В одній тергромаді Закарпаття заборонили роботу кафе та ресторанів
Ужгородська, Берегівська та Хустська районні комісії з надзвичайних ситуацій самостійно мають посилити карантин у тих громадах, де не зменшується кількість нових зареєстрованих випадків інфікування коронавірусом. Про це розповів голова ОДА Анатолій Полосков.

 

Йдеться про 5 громад: Великоберезнянську, Великобийганську, Міжгірську, Ставненську і Тур’є-Реметівську. Засідання вже провели у Берегівській райадміністрації, розповів голова РДА Ігор Вантюх. Там вирішили на території Великобийганської громади заборонити роботу кафе та ресторанів. Їм можна приймати відвідувачів на терасах та давати замовлення навинос. Учнів 5-11 класів рекомендували перевести на дистанційне навчання.

Суспільне Закарпаття

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

13 квітня 2021р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів

Залишити коментар:

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Необхідні поля позначені наступним символом:*