Вакциною CoronaVac будуть щеплювати закарпатців, які не можуть самі прийти на пункт щеплення

Вакциною CoronaVac будуть щеплювати закарпатців, які не можуть самі прийти на пункт щеплення
14-15 квітня Закарпаття отримає партію CoronaVac – вакцини проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Всього в область приїде 7040 доз.

 

“Її будуть використовувати для вакцинації маломобільних груп, тобто тих, хто не може сам прийти на пункт щеплення. Разом з ними зможуть вакцинуватися особи, які проживають чи доглядають за цими людьми. Крім того, щеплення вакциною CoronaVac буде організовано для освітян, які беруть участь в організації та проведенні ЗНО”, – прокоментував перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький.

Мобільні бригади приїжджатимуть до закарпатців за місцем проживання, очікуватимуть відведений після імунізації час на випадок небажаних реакцій і їхатимуть за іншою адресою.

До вакцинації CoronaVac будуть залучені заклади, які мають мобільні бригади, що навчені на роботу з вакциною AstraZeneca.

Перевага цієї вакцини у тому, що вона однодозна, отже, залишкових невикористаних доз не буде. Інтервал між першою і другою дозами – 28 днів.

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

14 квітня 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів