В Ужгороді організували фестиваль "Весняний буйноцвіт"

В Ужгороді організували фестиваль "Весняний буйноцвіт"
Фестиваль "Весняний буйноцвіт" організували вчора в обласному музеї народної архітектури та побуту. Це перший захід, який відбувся в скансені з часу послаблення на Закарпатті карантинних обмежень, - розповіла працівниця музею Вікторія Симкович. Там проводили екскурсії, свої книги представили видавці, пропонували закарпатські страви та напої. Також організували майстер-класи.

 

На фестивалі в скансені провели майстер-клас з гончарства, де робити посуд з глини навчали дітей. Розмальовувати пряники вчить Любов Керецман. Для майстер-класу підготувала їх у вигляді писанок.

"Це вже великодня тематика. Тут писаночки, гарні відтінки глазурі, заготовлені пряники. Намагаюся, щоб дітки самі вивчали інвентар, щоб самі набирали глазур. Щоб не лише готове їм давати, а вони вивчали весь процес. Дітки люблять малювати, такий майстер-клас користується популярністю", — каже кондитерка.

Організатор фестивалю Аркадій Шиншинов каже: хотіли зробити такий захід, де закарпатські майстри зможуть поділитися вміннями та показати свої роботи.

"Не люблю такі фестивалі, де шашлик, салат, вино. Не приймає таке душа. Хотілося щось справжнє, що люди роблять своїми руками. Тут кожен собі щось найде. Всім нам вже дуже сильно надоїв локдаун, карантин, сидіння дома і так далі. Вже почалася весна, яку ми так хотіли. І придумали, що буде "Весняний буйноцвіт"", — розповів організатор фестивалю.

Суспільне Закарпаття

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

19 квітня 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів