На Закарпатті чоловіка засудили на 3 роки позбавлення волі за домашнє насильство щодо матері

За словами речниці, 26-річного чоловіка неодноразово притягували до адміністративної відповідальності за таке правопорушення. Протягом 2020 року чоловік сім разів отримував протокол за вчинення домашнього насильства (ч.1 та ч.2 ст.173—2 КУпАП).
"Як з’ясовано у ході слідства та доведено прокурором у суді, обвинувачений близько року систематично вчиняв фізичне та психологічне насилля стосовно своєї матері. Він умисно ображав її нецензурною лайкою під час сварок, погрожував, штовхав та наносив побої", — повідомила Катерина Хижняк.
Речниця каже, що упродовж 2020 року чоловік відбував іспитовий термін за інші правопорушення, тому за домашнє насильство виноградівцю додали 1 рік невідбутого покарання.
До теми
- У Закарпатській філармонії запустили відкриті екскурсії для відвідувачів: що можна побачити
- Перед судом постане ексдиректор Міжнародного аеропорту "Ужгород"
- Упродовж квітня на Закарпатті зафіксовано 7 пожеж на сміттєзвалищах
- Невдала спроба обманути митників обернулася для закарпатця адмінпротоколом та втратою комерційного товару
- До 9 років ув’язнення засуджено мукачівця, який жорстоко забив колишню дружину до смерті
- Поліція встановила порушника, який пошкодив фасад фітнес-клубу в Ужгороді
- Понад 5,6 тисяч людей побували на «Бельтайні» в Ужгородському замку
- Трагедія на Тячівщині – у пожежі загинули двоє людей
- У Мукачеві судитимуть іноземця за обвинуваченням у зґвалтуванні неповнолітньої та перевезенні дитячої порнографії
- На Закарпатті затримали ділка, який переправляв через кордон військовозобов'язаних
- Закарпатська митниця вчергове здійснила передачу конфіскатів для потреб оборони
- У Рахові поліція затримала сімейного кривдника, який сокирою погрожував правоохоронцям
- На Тячівщині кадастрову реєстраторку підозрюють у незаконній реєстрації земельної ділянки
- ДТП поблизу Міжгір’я: поліція розслідує допуск неповнолітнього до керування авто
- СБУ, ДБР та Нацполіція затримали голову районної ВЛК на Закарпатті та вилучили у нього майже 11 млн грн
- В Ужгороді – міжнародна конференція «Трансформація світового порядку: політичні, правові, економічні та гуманітарні виклики сучасності»
- На Закарпатті майже 100 поліцейських долучилися до благодійної ініціативи здачі крові
- У селищі Воловець рятувальники надали допомогу дитині, яка травмувалася
- Поліція розслідує смертельну ДТП на Хустщині, внаслідок якої загинула жінка-пішохід
- Президентка Федерації легкої атлетики України Ольга Саладуха відвідала прикордонників Мукачівського загону

До цієї новини немає коментарів