Двох нелегалів з Чехії затримали на Закарпатті

За її словами, про появу невідомих поблизу держрубежу правоохоронців сповістив сигналізаційний прилад. "На пошуки вислали групу реагування, а ділянку кордону посилили додатковими нарядами. Першого з іноземців виявили у лісі неподалік населеного пункту Гута Ужгородського району. Він мав при собі ідентифікаційну картку громадянина Чехії", — розповіла речниця.
У ході опитування затриманий повідомив, що прямував в Україну разом з товаришем. До пошуків іншого іноземця, окрім прикордонних нарядів, залучили дільничних інспекторів і місцеве населення.
"Згодом від працівників одної з АЗС поблизу села Невицьке надійшла інформація про появу невідомого, який іноземною мовою розпитував, як дістатися Ужгорода. У ході перевірки прикордонники встановили, що особа, про яку повідомили, є другим з правопорушників", — розповіла речниця.
Чоловіка затримали в адміністративному порядку. Він також мав при собі ідентифікаційну картку громадянина Чеської Республіки.
Обох затриманих, за словами Олени Трачук, доставили у прикордонний підрозділ. Після встановлення обставин правопорушення та притягнення до адмінвідповідальності іноземців передадуть на територію Словаччини у порядку реадмісії.
До теми
- Радісна звістка для Закарпаття – сьогодні з російського полону повернули двох наших земляків
- Кліщі, кишкові інфекції та лептоспіроз: в Ужгороді медики розповіли про сезонні загрози
- СБУ назвала російських командирів, причетних до удару по заводу Flex на Закарпатті
- Понад дві доби пошуків: на Закарпатті виявили тіло дитини, яку віднесла течія Тиси
- Трансфер, готель і переправа через Тису: поліція затримала організаторів незаконного виїзду за кордон
- Прикордонники викрили на Закарпатті організаторку шлюбної схеми для незаконного виїзду за кордон
- На Закарпатті оголосили надзвичайний рівень пожежної небезпеки
- Іванофранківець ризикнув мікроавтобусом заради легкого заробітку
- На Закарпатті стартував п’ятий патріотичний табір «Бойові хом’ячки»
- У Міжгір'ї перейменували вулицю на честь Степана Бандери: в області залишилося змінити назви ще двох вулиць
- Закарпатська митниця: за порушення митного законодавства цьогоріч стягнуто у бюджет майже 15 млн грн
- Голова громадської організації за гроші переправляв чоловіків за кордон – поліція затримала організатора та його спільницю
- Рекорд України з донорства: кров здав і звільнений із 3-річного полону офіцер Чопського прикордонного загону
- На кордоні зі Словаччиною затримали групу порушників
- Закарпатські школярі вибороли 46 нагород на всеукраїнських олімпіадах та МАН
- Поблизу кордону з Румунією прикордонники виявили тіло людини
- Фармацевтична галузь на шляху до ЄС: на Закарпатті обговорили нові правила, інвестиції та перспективи розвитку
- Маленькі закарпатці спробували себе у ролі операторів дронів та кінологів Держприкордонслужби
- Дітки захисників із Донеччини, Запоріжжя та Київщини провели незабутній день на території санаторію «Деренівська купіль»
- Житель Дніпропетровщини намагався підкупити прикордонницю Мукачівського загону

До цієї новини немає коментарів