Ужгородський міський голова Богдан Андріїв зустрівся із делегацією Словацької Республіки

Ужгородський міський голова Богдан Андріїв зустрівся із делегацією Словацької Республіки
До міської ради завітали президент Фінансового управління Словацької Республіки Іржі Жежулка, генеральний директор Секції інспекції та внутрішнього контролю Фінансового управління Словацької Республіки Петр Вінценз, директор Кошицької митниці, уповноважений директор Міхаловецької митниці Геральд Токар, Генеральний консул Словацької Республіки в Ужгороді Павол Паніс, консул з економічних питань Генерального консульства Словацької Республіки в Ужгороді Даніел Цабан. У зустрічі взяли участь також заступник міського голови Василь Пинзеник, начальниця управління міжнародного співробітництва та інновацій Вікторія Тарахонич, заступниця начальника цього управління Вікторія Білас.

 

Міський голова відзначив хороші багаторічні відносини із Словаччиною, зокрема із містами-побратимами Міхаловце та Кошице, розповів про спільні грантові проєкти – уже реалізовані і ті, над якими зараз працюють. Зауважив, що в останній рік через пандемію співпраця, на жаль, є дистанційною, висловив сподівання, що вже незабаром робота повернеться до звичного формату. Адже постійними були обмін досвідом – працівники міськради їздили до словацьких партнерів, словацькі фахівці приїжджали до Ужгорода, відбувалися культурні, мистецькі, спортивні заходи.

Основне питання, над яким працює словацька делегація під час цього візиту – робота пункту пропуску «Ужгород-Вишнє Нємецке». Як розповів Іржі Жежулка, працюють над тим, щоб до кінця року пункт запрацював наповну і таким чином полегшити перетин кордону для вантажного та легкового транспорту. Це першочергове завдання, коли його вирішать, орієнтуватимуться на наступні проєкти.

Богдан Андріїв додав, що напередодні відновив свою роботу міжнародний аеропорт «Ужгород» і це стало можливим теж завдяки співпраці України зі Словаччиною. Богдан Євстафійович висловив сподівання на подальші плідні партнерські стосунки і на рівні країн, і на рівні окремих міст, подякував поважним гостям за візит, запевнив, що міська рада завжди відкрита до співпраці. 

Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

03 червня 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів