Мистецька резиденція в Ужгороді закінчиться світловим шоу на будівлі хоральної синагоги

19 червня о 21:50 ужгородців та всіх гостей міста запрошують на масштабний 3D-mapping перформанс, який розповідатиме про Закарпаття. Світлове шоу транслюватиметься на будівлю Ужгородської хоральної синагоги, нині — Закарпатської обласної філармонії. Таким чином митці, що працюють зараз на резиденції Transcarpathia: Inside and outside, спробують розповісти про своє бачення особливостей і проблем карпатського регіону. Над відеомаппінгом працюватиме студія ArtZebs, учасники, лауреати й члени журі провідних українських та світових фестивалів аудіовізуальних мистецтв.
А протягом дня 19 і 20 червня з 11:00 до 18:00 у хабі Smart Point можна буде здійснити подорож віртуальними тунелями в окулярах віртуальної реальності і познайомитися з арт-проєктами про Закарпаття від учасників резиденції. Вхід вільний, реєстрація буде оголошена на сторінці Dofa fund: cultural networking у Фейсбуці.
Сама ж мистецька резиденція Transcarpathia: Inside and outside, яка розпочалася цього червня в Ужгороді, може стати постійним міжнародним проєктом мистецького дослідження Карпатського регіону та трансляції його проблематики за допомогою нових медіа. За словами Ольги Сагайдак, ініціаторки проєкту, це спроба прорити культурні тунелі для «мистецького перевезення» ідей. Проєкт підтримує Європейський Союз за програмою House of Europe.
Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- В Ужгороді відкрили меморіальну дошку на честь чеського архітектора Петра Кропачека
- Ужгородський скансен запрошує на тематичну екскурсію з елементами реконструкції «Свято першої борозни»
- Закарпатські лялькарі показали прем’єру вистави «Ірод»
- «Під цвітом сакури»: в Ужгороді пройде фестиваль камерного театрального мистецтва
- Визначено переможців Відкритого фестивалю-конкурсу театрального мистецтва «Ужгородський Березіль»
- У Закарпатському музеї народної архітектури та побуту представили виставку «Сільваші. Випадковості та монохроми»
- В обласному центрі - Відкритий фестиваль-конкурс театрального мистецтва «Ужгородський Березіль», який уперше проводить Академія культури і мистецтв
- В Ужгороді відкрили виставку робіт 13 молодих закарпатських митців
- У музеї ім.Й.Бокшая – виставка робіт одного з провідних сучасних українських художників-графіків Андрія Чебикіна
- Сім днів – сім вистав. Закарпатський театр ляльок запрошує на тиждень вистав «Театр – дітям»
- 80 років Ужгородській музичній школі: перший державний мистецький навчальний заклад на Закарпатті відзначив річницю заснування
- Камерна виставка Аурелії Федор «Назустріч весні» експонується в Ужгородському замку
- Ужгородський скансен розпочав підготовку до Міжнародної виставки-ярмарку «Світ писанки» і запрошує до участі майстринь-писанкарок
- Історія однієї картини: «Автопортрет» Петра Шолтеса
- В Ужгороді посадили гілочку із верби, яку посадив Тарас Шевченко під час заслання у Казахстані.
- В Ужгороді відбулися Шевченкові читання
- Учні мистецьких шкіл Закарпаття презентували свої твори на виставці «Об’єднаймося ж, брати мої»
- «Шевченко єднає Україну» – тематичний захід відбудеться у Закарпатському музеї народної архітектури та побуту
- В очікуванні Великодня: в Ужгородському скансені розпочинає роботу Майстерня писанкарства
- Ужгородський скансен запрошує на презентацію дебютної книги Михайла Марковича «Ватра в Карпатах. Репортажі з минулого»
До цієї новини немає коментарів