На Закарпатті викрили посадовицю, що привласнювала передбачені на соціальні виплати гроші (ФОТО)

48-річна працівниця управління соціального захисту населення вносила неправдиві відомості до внутрішнього реєстру, а відтак безпідставно нараховувала пільгові виплати громадянам.
Надалі за паспортними даними громадянки, що перебуває на обліку в управлінні соцзахисту, фігурантка випустила банківську картку, на яку незаконно нараховувалися виплати. Таким чином жінка привласнила понад 100 тисяч гривень із державного бюджету.
За місцем роботи та у помешканні фігурантки правоохоронці провели обшуки та вилучили робочу документацію.
Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 361 (Несанкціоноване втручання в роботу комп'ютерів, автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, яке може загрожувати жінці, становить до трьох років позбавлення волі. Досудове розслідування триває.
Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Мукачівська окружна прокуратура, повідомляють у Департаменті кіберполіції Національної поліції України.
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Українець втратив на кордоні з Румунією мікроавтобус за 1,7 млн грн через приховану 1 тисячу пачок сигарет
- В Ужгороді стартував масштабний наметовий табір для молоді з усієї України
- Фіктивні учні, освітня субвенція і право дітей на захист: розпочато кримінальне провадження у справі Руськокомарівського ліцею
- На Закарпатті через алкогольне отруєння госпіталізували двох підлітків
- Подарунок Папи Пія XI, схований від радянської влади: на Закарпатті готуються до 100-річчя інтронізації Мукачівської чудотворної ікони Пресвятої Богородиці
- В Ужгороді цими вихідними відбудеться «Купала Фест»: що буде цікавого
- Ужгород попрощався сьогодні зі ще одним захисником – 46-річним солдатом Олексієм Журавльовим
- На Закарпатті система надання безоплатної правової допомоги оголосила конкурсний відбір медіаторів: прийом документів до 29 червня
- На Закарпатті за місяць спіймали 424 водіїв, які порушили швидкісний режим
- Завтра, 19 червня, Ужгород прощатиметься із захисником Олегом Наконечним
- В Ужгороді жінок навчали, як розпізнавати домашнє насильство
- До Дня митника: на Закарпатті підбили підсумки тематичного конкурсу дитячого малюнка
- Попередні затримання не зупинили: мешканку Великої Паладі впіймали на торгівлі метамфетаміном та канабісом
- Закарпатська спецпрокуратура ініціювала розслідування обставин смерті чоловіка після його перебування у ТЦК та СП
- У пункті пропуску «Малий Березний» затримали чоловіка з підробленими документами
- Тисою до Румунії за 4000$: поліцейські Рахова заблокували черговий канал незаконного переправлення військовозобов’язаних через кордон
- Закарпатські митники запобігли пів сотні фактів переміщення психотропів та прекурсорів
- Переправлення до Румунії через Тису за 5 тисяч доларів США – затримано ексвійськового та його спільника
- У четвер, 18 червня, в Ужгороді прощатимуться із захисником Олексієм Журавльовим
- Ввосьме на Закарпатті: видатні мікрохірурги зі США допомагають відновлювати здоров’я пораненим захисникам України

До цієї новини немає коментарів