На Закарпатті презентували новий еко-рух – «Чисті пляжі разом»

На Закарпатті презентували новий еко-рух  – «Чисті пляжі разом»
«Let’s do it Ukraine» - молодіжний рух, небайдужий до навколишнього середовища та якості життя українців за підтримки державних органів та інших благодійних молодіжних фондів започаткував нову екологічну акцію - «Чисті пляжі разом».

 

Це еко-проект покликаний покращити якість пляжів в Україні та навчити відпочивальників правильно поводитись з сміттям у місцях проведення дозвілля. Він розрахований на 3 роки.

Зараз проект активно популяризують серед українців: проводять екоекспедиції, соціальні дослідження, моніторинг, плогінг. Щоб залучити більше молоді у програмі проекту екопікніки, екокіно та майстер-класи.

Як розповіла голова Юлія Мархель – президент Всеукраїнського руху «Let’s do it Ukraine», загалом у переліку більше десятка пляжів, 4 з них на Закарпатті. З 21 по 25 червня розповідати про необхідність чистих пляжів та залучати до прибирання людей будуть у Мукачеві, Ужгороді, Рахові та у селі Тур’я Бистра.

Після інспекції пляжів по Україні, активісти виявили, що найпопулярніше сміття це – недопалки. Мало хто знає, наскільки вони небезпечні. Залишки цигарок не перегнивають з дощем. Вони розкладаються впродовж 3 років, а потім те, що залишається, викидає у повітря шкідливі сполуки.

  • Якщо дитина подихає такими сполуками, від викинутих недопалків кілька днів, у неї можуть активуватися ракові клітини. На дорослий організм це також згубно впливає, але діти найбільш вразливі.
  • Ми маємо проводити величезні навчання. Тому що інколи люди смітять, бо вони не знають можливих наслідків.

У найближчі дні інформаційну кампанію проведуть в Ужгороді, Рахові та Тур‘ї Бистрій.

Mukachevo.net

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

22 червня 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів