Великоберезнянську школу-інтернат таки не закриють. Сесія облради тільки що ухвалила відповідне рішення

Як зазначено в проєкті рішення, відповідно низки законів та звернення колективу Великоберезнянської загальноосвітньої санаторної школи-інтернат І – ІІІ ступенів Закарпатської обласної ради від 11.03.2021 №86, з метою захисту дітей з особливими освітніми потребами, трудових прав педагогічного та технічного персоналу, збереження цілісності та належного стану майнового комплексу, обласна рада вирішила, зокрема, відмінити попереднє рішення Закарпатської обласної ради від 25.02.2021 №161 «Про ліквідацію Великоберезнянської загальноосвітньої санаторної школи-інтернат І-ІІІ ступенів Закарпатської обласної ради».
Наступним пунктом рішення зазначено: «Припинити процедуру ліквідації юридичної особи «Великоберезнянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І – ІІІ ступенів Закарпатської обласної ради» (код ЄДРПОУ 22107388), місцезнаходження: Великоберезнянський район, смт Великий Березний, вулиця Штефаника, будинок 126».
При цьому повинно бути забезпечене дотримання інтересів вихованців і працівників Великоберезнянської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І – ІІІ ступенів Закарпатської обласної ради відповідно до вимог чинного законодавства.
Усі організаційно-правові заходи, пов’язані з трансформацією (реорганізацією) зазначеного закладу освіти, повинні бути виконані відповідно до вимог чинного законодавства, але не пізніше 1 серпня 2021 року.
Вл. інф.
До теми
- Закарпаття — один з 10 демонстраційних регіонів, де стартувала реформа системи догляду дітей
- «Пакунок школяра» розширять: кошти можна буде витратити і на книги
- Уряд розширив можливості для надання статусу дитини, яка постраждала від війни
- 5000 гривень на «Пакунок школяра» для першокласників: заявки приймають до 15 листопада
- Із 1 вересня у гімназії села Голубине на Мукачівщині запрацює перший в області опорний харчоблок
- В Ужгороді затвердили плату за навчання у мистецьких школах на 2025–2026 навчальний рік
- На Закарпатті готують асистентів дитини для супроводу під час інклюзивного навчання
- Закарпаття шукає наставників для дітей, які зростають без турботи батьків
- Для дітей, які страждають від цукрового діабету, з обласного бюджету закупили інсулінові помпи
- Зростати в сім’ї: на Закарпатті підтримують прийомні родини, усиновлення та патронат
- Пенсійний фонд роз'яснює, як батькам, чиї діти йдуть в перший клас, отримати «Пакунок школяра»
- На Закарпатті підписали меморандум для розвитку сімейних форм виховання дітей
- В ОВА обговорили реалізацію на Закарпатті Стратегії забезпечення права кожної дитини в Україні на зростання в сімейному оточенні
- МОН затвердило особливості дистанційного навчання: що зміниться?
- Діти з тимчасово окупованої території Луганщини оздоровлюються на Закарпатті
- Цьогоріч Закарпаття під час літніх канікул планує оздоровити понад 8000 дітей пільгових категорій
- Цього року в Україні відправлять на оздоровлення і відновлення понад 160 тисяч дітей з різних регіонів
- На Закарпатті планують відкрити дитячі простори «Твій» - для психосоціальної підтримки дітей, які постраждали від війни
- На Закарпатті проводять атестацію закладів оздоровлення та відпочинку дітей
- На Закарпатті стартувала літня оздоровлювальна кампанія-2025
До цієї новини немає коментарів