На лісохімкомбінаті в Перечині п'ятеро працівників отруїлися парами газу: одна людина померла

За словами Ольги Стефанець, сталося це 12 липня близько 11-ї години. За попередньою інформацією, апаратник піролізу, відкривши люк скруберу, найімовірніше вдихнув випари газу і втратив свідомість.
"Четверо інших працівників, які виявили потерпілого, намагалися надати йому першу домедичну допомогу, але також отруїлися газовими парами. Врятувати життя апаратнику піролізу не вдалося. Інших працівників госпіталізували до лікарні", — повідомила речниця.
Керівник Перечинського лісохімкомбінату Олег Лебедєв коментувати ситуацію Суспільному відмовився. За його словами, наразі на підприємстві проводять службову перевірку.

Речниця Нацполіції Закарпаття Ганна Дан повідомила, що наразі правоохоронці встановлюють обставини загибелі на підприємстві 38-річного працівника. За її словами, чоловік надихався чадним газом та втратив свідомість під час під час усунення неполадок з обладнанням
Заступник директора Перечинської лікарні Сергій Вакаров Суспільному повідомив, що 12 липня до лікарні поступили 4 людей з діагнозом "отруєння чадним газом".
"Двох людей вже виписали, ще двоє знаходяться в лікарні, в задовільному стані. Сподіваємося, завтра теж відпустимо додому", — розповів Сергій Вакаров.
За фактом порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, якщо воно спричинило загибель людей або інші тяжкі наслідки у поліції відкрили кримінальне провадження. У ході досудового розслідування поліцейські встановлять усі обставини інциденту та з’ясують остаточні причини загибелі чоловіка.
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- На Закарпатті викрито підприємців, які під прикриттям міжнародних перевезень організовували виїзд за кордон фіктивних водіїв
- Поліція Ужгородщини відкрила кримінальне провадження за фактом загибелі тварин на одному з фермерських господарств
- Різдвяний облік птахів: ужгородців запрошують на тематичну екскурсію «Зимуючі птахи нашого краю»
- Закарпатським рятувальникам представили нового керівника
- Ужгородський скансен: музейний календар на 2026 можна виграти за донат для ЗСУ!
- На канікули до Угорщини: 205 дітей військовослужбовців, загиблих воїнів вирушили на оздоровлення
- В Ужгороді водій без прав і з ознаками сп’яніння намагався втекти від поліції
- За 2025 рік закарпатські митники запровадили 947 справ про порушення митних правил на суму 261 млн грн
- 300 доз вакцини проти ВПЛ розподілили серед амбулаторій Ужгорода
- На Закарпатті підприємець намагався контрабандою вивезти за кордон лісоматеріали
- Прикордонники Мукачівського загону виявили 45-річного жителя Тячівського району, який перебував у розшуку
- Прикордонника Чопського загону Дениса Петренка нагородили державною відзнакою
- У Виноградові прокурором доведено вину серійного грабіжника
- На кордоні зі Словаччиною викрили двох киян, які вдавали з себе багатодітних батьків
- На Тячівщині поліцейські врятували жінку від самогубства
- В Ужгородському скансені відбудеться відкриття виставки живопису Ярослава Ілька
- На Тячівщині жінка керувала авто в стані сп’яніння та з підробленим посвідченням водія
- На Закарпатті затримали двох осіб за організацію незаконного перетину кордону
- Хуліганський напад у Мукачеві в новорічну ніч – повідомлено про підозри трьом нападникам
- Від початку року Закарпаття вже стало новим домом для понад 20 сімей, які через війну були вимушені залишити рідні оселі

До цієї новини немає коментарів