Поліцейські Закарпаття підозрюють мукачівця у вбивстві свого товариша (ФОТО)

Знаряддя злочину – ніж працівники поліції вилучили. Підозрюваному у вбивстві односельця загрожує до 15 років ув’язнення.

13 липня вночі, близько 23.30, до поліції надійшло повідомлення від медиків про те, що під час опрацювання виклику у селі Нове Давидково, вони констатували смерть 42-річного місцевого жителя. Також лікарі повідомили, що на тілі померлого вони виявили ножове поранення в області грудної клітини.
На місце події для документування злочину виїхали поліцейські Мукачева, працівники обласного управління поліції та експерти-криміналісти.
Майже добу слідчі та оперативники детально опрацьовували інформацію, провели ряд експертиз, перевірили широке коло осіб. В результаті ретельно проведеної роботи поліцейські з’ясували, що того вечора потерпілий разом з товаришами розпивали спиртні напої.
Під час застілля між власником помешкання та його 35-річним гостем виник конфлікт, у ході якого останній ножем вдарив односельця у груди.
В подальшому, травмований чоловік вийшов зі свого помешкання та встиг дійти до вхідних воріт сусідів, просячи про допомогу. Однак, не дочекавшись порятунку, 42-літній житель села помер на місці.
Ніж, яким було скоєно вбивство, поліцейські знайшли та вилучили з території сусідського дворогосподарства, куди його викинув зловмисник, аби відвести від себе підозру.

Вчора, 14 липня слідчим Мукачівського районного управління поліції фігурантові повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Зараз у поліції готують матеріали для обрання затриманому запобіжного заходу. Слідчі клопотатимуть про безальтернативне тримання під вартою.

Максимальне покарання, яке загрожує фігурантові, - 15 років позбавлення волі.
Досудове розслідування триває.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- За матеріалами поліції до 11 років ув’язнення засуджено 40-річного ужгородця, який вбив 23-річну жительку Київщини
- На Закарпатті Нацполіція повідомила про підозри ще п’ятьом працівникам ТЦК, які фіктивно «мобілізували» 329 людей заради показників
- Падіння з квадроцикла: на Закарпатті травмувалися 16-річна дівчина та 18-річний хлопець
- 15 дітей ветеранів війни поїхали на відпочинок до Словаччини
- Поліція розшукала зниклу 14-річну ужгородку
- На Берегівщині поліція затримала озброєного чоловіка – вилучено споряджений АК-74
- Вибухотехніки поліції знешкодили бойову частину російського дрона на Хустщині
- На Закарпатті оголосили штормове попередження
- Увага! Поліція розшукує зниклу 14-річну ужгородку (ФОТО)
- За минулий тиждень поліцейські Закарпатської області розшукали 8 водіїв, які залишили місце ДТП
- Обгін через суцільну завершився смертельною ДТП: на трасі біля Ділового зіткнулися три авто
- 2,74 проміле та повторне керування без прав: в Ужгороді патрульні зупинили водія Opel
- У Хусті внаслідок зіткнення позашляховика та мікроавтобуса травмувалися двоє водіїв
- На Рахівщині внаслідок ДТП травмувався водій мотоцикла та загинув його пасажир – поліція проводить розслідування
- Від 6 000 до 32 000$ за переправлення через кордон: на Закарпатті поліція викрила групу зловмисників, які також сприяли вибуттю військовослужбовців із частин
- 14-16 серпня на Закарпатті зберігатиметься висока пожежна небезпека
- За матеріалами поліції Виноградова перед судом постане жителька Берегівщини, обвинувачена у збуті наркотиків та психотропів
- Поліція Мукачева розслідує ДТП за участю двох мотоциклів: травмувалися троє людей, серед них неповнолітній
- Поліція Міжгір’я розслідує аварію, у якій травмувався неповнолітній мотоцикліст
- За тиждень на Закарпатті патрульні виявили 13 водіїв у стані сп’яніння

До цієї новини немає коментарів