З 1 серпня відкриють пішохідний КПП Малі Селменці – Велке Слеменце до Словаччини

Про це повідомляє інформаційне агентство TASR з посиланням на прес-секретаря митниці Міхаловце Яну НімріхтеровЗ серпня прикордонний пункт буде працювати щодня з 9:00 до 21:00. Німріхтерова звернула увагу на те, що громадяни України, які прибувають до Словаччини, повинні дотримуватись загальних положень Кодексу Шенгенських кордонів, а також карантинних заходів, розпоряджень Словацького управління охорони здоров'я.
"Словаччина відкрилася для українців, які пройшли повний курс вакцинації. Для тих, хто ще не вакцинувався, в’їзд можливий із самоізоляцією", - повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.
Відповідно до інтерактивної мапи МЗС України, невакциновані українці можуть перетинати кордон за умови дозволу на проживання у Словаччині, родичі тих, хто мають дозвіл на проживання, студенти і школярі словацьких навчальних закладів.
Для в’їзду на територію Словаччини громадяни мають зареєструватись на урядовому сайті, підтвердити реєстрацію на кордоні, а також бути готовими підтвердити реєстрацію під час перебування на території країни.
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Прокуратура повернула громаді понад 197 га сільськогосподарських земель на Закарпатті
- На Берегівщині судитимуть архітектора за пошкодження костелу XIII–XV ст. у Мужієві
- Вогонь не прощає легковажності: понад два десятки загиблих у пожежах на Закарпатті із початку року
- Поліцейські Воловця затримали підозрюваного у зґвалтуванні малолітньої дівчини
- Контрабанда дорогоцінних металів платини, паладію та родію на понад 11 млн грн – трьом особам повідомлено про підозру
- Поліція Виноградова затримала зловмисника, підозрюваного у розбійному нападі на пенсіонерку
- На Закарпатті відбудеться «Чендей-фест 2025»
- Закарпатські гвардійці відпрацювали штурм окопів та евакуацію поранених
- На Закарпатті викрито ще одну схему переправлення військовозобов’язаних за кордон: затримання провели в Ужгороді
- За $10 тисяч і під рясами: на Закарпатті священнослужитель хотів перевезти військовозобов’язаного через кордон
- На Тячівщині будують новий дитсадок: об’єкт відвідали представники ПРООН
- У Кольчинській громаді Офіс Омбудсмана України виявив кричущі порушення прав дитини
- Закарпаття прийняло ще три родини з прифронтової області
- На Закарпатті заочно засуджено високопосадовця рф за фінансування окупантів у війні проти України
- Поліція оперативно розкрила грабіж в Ужгороді: фігурант вже раніше судимий
- Сучасний простір для навчання, дозвілля, розвитку та спілкування молоді облаштували у селі Голубине Полянської ТГ
- Понад 450 тис. грн сплатить підприємець з Берегівщини через те, що пошкодив підземний газопровід
- На Закарпатті СБУ та Нацполіція ліквідували ще один трансфер ухилянтів за кордон
- У Боздоському парку в Ужгороді діє стрілецький тир від «C.S. Gladiator»
- Завтра в Ужгороді - благодійна виставка-продаж «Вільні квіти»: проєкт об’єднав близько 40 художників і художниць з України та світу
До цієї новини немає коментарів