На Закарпатті судитимуть посадовців, які передали понад 50 га державних земель у приватну власність

На Закарпатті судитимуть посадовців, які передали понад 50 га державних земель у приватну власність
Судитимуть посадовців Держгеокадастру, що в складі організованої групи передали понад 50 га державних земель у приватну власність.

 

Закарпатська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо двох учасників організованої групи – службових осіб Головного управління Держгеокадастру в Закарпатській області – за фактом зловживання владою, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 3 ст. 28 ч. 2 ст. 364 КК України). Йдеться про начальника одного з управлінь та керівника відділу установи.

За інформацією слідства, обвинувачені протиправно виділили з державної у приватну власність 53,4 га земель вартістю майже 1 млн грн на території Середнянської громади. Особи підшукали фіктивних заявників і безоплатно виділили їм 26 земельних ділянок, суцільно вкритих лісовими угіддями, під видом земель сільськогосподарського призначення. При цьому зобов’язання передати вказані землі у власність громади посадовці проігнорували. Надалі один із фігурантів мав забезпечити перереєстрацію земель на заздалегідь визначену особу.

Слідство вважає, що громадяни діяли у змові з експосадовцем управління Держгеокадастру в області та двома земельними інженерами, матеріали щодо яких виділені в окреме провадження та вже перебувають на розгляді суду.

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

03 серпня 2021р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів