Замість прального порошку – цигарки: на Закарпатті затримали винахідливого контрабандиста-іноземця (ФОТО)

Іноземця, який спробував приховано провезти через кордон сигарети, викрили сьогодні в пункті пропуску «Дякове» прикордонники спільно з митниками.
41-річний громадянин Румунії виїжджав з України автомобілем «Ауді». Під час огляду транспортного засобу спільна оглядова група вирішила перевірити вміст ємностей з пральним порошком, що стояли у багажнику серед пакунків із квасолею.
У чотирьох із п’яти таких ємностей, прикордонники спільно з митниками виявили сигарети. Сподіваючись, що йому вдасться схитрувати на кордоні, пральним засобом іноземець засипав 200 пачок безакцизних сигарет.
Наразі, для ухвалення правового рішення, знайдені сигарети представники митниці вилучили.


Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- У Закарпатській філармонії запустили відкриті екскурсії для відвідувачів: що можна побачити
- Перед судом постане ексдиректор Міжнародного аеропорту "Ужгород"
- Упродовж квітня на Закарпатті зафіксовано 7 пожеж на сміттєзвалищах
- Невдала спроба обманути митників обернулася для закарпатця адмінпротоколом та втратою комерційного товару
- Поліція встановила порушника, який пошкодив фасад фітнес-клубу в Ужгороді
- Понад 5,6 тисяч людей побували на «Бельтайні» в Ужгородському замку
- Трагедія на Тячівщині – у пожежі загинули двоє людей
- У Мукачеві судитимуть іноземця за обвинуваченням у зґвалтуванні неповнолітньої та перевезенні дитячої порнографії
- На Закарпатті затримали ділка, який переправляв через кордон військовозобов'язаних
- Закарпатська митниця вчергове здійснила передачу конфіскатів для потреб оборони
- У Рахові поліція затримала сімейного кривдника, який сокирою погрожував правоохоронцям
- На Тячівщині кадастрову реєстраторку підозрюють у незаконній реєстрації земельної ділянки
- ДТП поблизу Міжгір’я: поліція розслідує допуск неповнолітнього до керування авто
- СБУ, ДБР та Нацполіція затримали голову районної ВЛК на Закарпатті та вилучили у нього майже 11 млн грн
- В Ужгороді – міжнародна конференція «Трансформація світового порядку: політичні, правові, економічні та гуманітарні виклики сучасності»
- На Закарпатті майже 100 поліцейських долучилися до благодійної ініціативи здачі крові
- У селищі Воловець рятувальники надали допомогу дитині, яка травмувалася
- Поліція розслідує смертельну ДТП на Хустщині, внаслідок якої загинула жінка-пішохід
- Президентка Федерації легкої атлетики України Ольга Саладуха відвідала прикордонників Мукачівського загону
- В Ужгороді відзначили переможців освітньо-туристичного конкурсу «Скарби Срібної землі»

До цієї новини немає коментарів