Серія концертів "Музика просто неба" стартувала в Ужгороді

Серія концертів "Музика просто неба" стартувала в Ужгороді
Концертну програму "Вечори під каштанами" влаштували 16 серпня в Ужгороді. Виступ естрадно-духовий оркестр Закарпатської філармонії. на площі Фенцика розпочався о 18:00. Як розповів Суспільному керівник колективу Володимир Співак, музиканти виконали 14 творів.

 

 

"Я думаю, що це згуртовує, — сказала Наталія Делеган, яка прийшла послухати концерт. — Я думаю, що це радує. Дуже добре, коли багато діточок слухають, тому що це їх майбутнє. Думаю, що це важливо. Чесно кажучи, не очікую якогось певного твору. Мені просто подобається, як вони грають організовано. Я знаю, що у них є нові твори в репертуарі. Просто хочу подивитися, послухати".

 

За словами Володимира Співака, ця акція приурочена до 30-річчя Незалежності України.

"В концертній програмі виконуватимуться чисто українські твори українських авторів, — розповів керівник оркестру. — Сьогодні нас 30 артистів у колективі. У нас всі інструменти основні. Кожний артист – це бойова одиниця без якої не можливо виконати той чи інший твір. Тут можна написати на афіші живий звук, але він іншим не може бути, просто не може. Кожний колектив представлятиме свою програму".

Загалом в Ужгороді до 20 серпня відбудеться серія концертів під час всеукраїнської акції "Музика просто неба". Щодня о 18-й вечора глядачів очікує нова програма. Завтра виступатиме камерний оркестр обласної філармонії, в наступні дні — ансамблі "Закарпатські візерунки" та "Угорські мелодії". Цієї п’ятниці також виступить симфонічний оркестр із міста Сєвєродонецьк Луганської області. Натомість луганчани прийматимуть закарпатських музикантів 23 серпня.

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

17 серпня 2021р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів