Виставку техніки державних служб організували в Ужгороді до Дня Незалежності

Виставку техніки державних служб організували в Ужгороді до Дня Незалежності
Виставку техніки та озброєння державних служб Закарпаття організували на Київській Набережній в Ужгороді. Зробили це до Дня Незалежності України. Там свою техніку представили рятувальники, поліцейські, прикордонники, нацгвардійці.

 

Вікторія Гайдош інспектор кінологічного центру Нацполіції Закарпаття окрім амуніції взяла на виставку свою службову собаку Айзу

"Ця собака ходить по сліду, шукає людей або зниклі речі, — розповіла інспекторка. — Вона ще молоденька, їй 2 роки. Працює вона також не довго. Саме у нас представлений дрескостюм. Кінолог одягає дрескостюм. Звучить відповідна команда – собака повинна укусити. Ми за допомогою нього навчаємо собак для затримання. Тут у нас є намордники, шлія. Ми вдягаємо на собаку цю шлію, щоб комфортніше він себе почував, тому що ошийник трохи сковує її рухи і на шлії їй комфортніше ходити".Понад 40 одиниць зброї та спецзасобів на виставці представив й спецпідрозділ поліції КОРД.

"Представлена більша частина озброєння нашого підрозділу. Тобто, починаючи від короткоствольної зброї, закінчуючи багатокаліберною снайперською зброєю, — пояснив поліцейський КОРДу. — Представлені різні засоби для зламу дверей, для входу в приміщення. Різні засоби бронезахисту. Найчастіше в нашій діяльності використовується короткоствольна зброя, тобто пістолети. І штурмові гвинтівки".

Виставку техніки державних служб організували в Ужгороді до Дня Незалежності

Суспільне Закарпаття

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

24 серпня 2021р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів