Максимально наближено до реальності: СБУ проведе навчання в аеропорту Ужгорода

Навчання пройдуть в умовах, максимально наближених до реальних, із використанням спеціальної техніки та озброєння.
На окремих територіях можливе тимчасове обмеження пересування людей та транспорту, перевірка документів та огляд автомобілів. Тому СБУ просить громадян мати при собі документи, що посвідчують особу.
Служба безпеки України просить громадян із розумінням поставитися до можливих незручностей та належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців.
Усі дії відбуватимуться у межах чинного законодавства та з безумовним дотриманням прав і свобод людини.
Крім того, просимо громадян у випадку виявлення підозрілих предметів чи засобів ураження, отримання інформації про наміри здійснення диверсійної та терористичної діяльності або інших протиправних дій звертатися до Управління Служби безпеки України в Закарпатській області:
- черговий Управління: (0312) 69-15-16; (0312) 61-31-00;
- телефон довіри: 097-256-54-30.
До теми
- Ужгородців та гостей міста закликають увечері вшанувати пам'ять загиблих і закатованих у російському полоні
- В Ужгороді відкрили вже 76-ту мініскупльтуру
- «Повертаю себе собі»: новий проєкт закарпатських волонтерів для реінтеграції та підтримки ветеранів
- Uzhhorod Puppy Race – в Ужгороді відбувся перший благодійний забіг із чотирилапими
- У Закарпатському музеї народної архітектури та побуту свій доробок експонує мистецьке подружжя Андрія і Олесі Кочутів
- Богдан Андріїв привітав медиків Ужгорода із професійним святом
- Літургія покаяння зібрала в Ужгороді 420 паломників з усієї України
- Матч пам'яті Героя України Анатолія Тегзи відбувся в Ужгороді
- Служба безпеки та Національна поліція ліквідували нові схеми ухилення від мобілізації на Закарпатті
- УжНУ у десятці вишів України за кількістю поданих заяв
- Богдан Андріїв вручив сертифікати по 20 тисяч гривень трьом талановитим юним ужгородцям - переможцям премії міського голови
- До уваги водіїв! У центрі Ужгорода сьогодні ввечері буде перекрито рух для авто
- Поховання загиблих захисників з лівого боку алеї на Пагорбі Слави підтримали на сесії Ужгородської міської ради
- Ужгородців запрошують на нічний благодійний забіг
- Ветерани й ветеранки Закарпаття можуть отримати до $20 000 на розвиток власного tech-бізнесу
- У Меморіальному будинку-музеї народного художника України Федора Манайла почала діяти тематична виставка
- Ужгород сьогодні попрощався із 53-річним військовим, матросом 36-ї бригади морської піхоти ЗСУ Миколою Лошаком
- Закарпатські патрульні за тиждень виявили 20 водіїв напідпитку
- Поховання Героїв на Пагорбі Слави в Ужгороді: на громадських обговореннях більшістю голосів підтримали розміщення другої черги поховань із лівого боку алеї та проведення відкритого конкурсу щодо розроблення проєкту меморіалу
- Рік вважався безвісти зниклим – в Ужгороді попрощалися із 47-річним солдатом Віталієм Лакатошем
До цієї новини немає коментарів