Мешканця Малого Березного судитимуть за неодноразові факти збуту канабісу

Під час слідства встановлено, що хлопець систематично розповсюджував раніше придбаний канабіс серед місцевого населення Малого Березного та навколишніх сіл. Протиправну діяльність викрили та припинили наприкінці червня поточного року, саме під час чергової спроби обвинуваченого збути наркотики.
Обвинувальний акт скеровано до Великоберезнянського районного суду для подальшого розгляду.
Крім того, правоохоронці встановили можливу причетність до схеми наркоторгівлі ще кількох краян. Вказані факти перевіряються у межах досудового розслідування кримінального провадження.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- У Мукачеві під час пожежі врятували чоловіка
- На День тризуба в Мукачівському замку вшанують українських січових стрільців
- На Закарпаття евакуаційним потягом прибули восьмеро людей із Запорізької області
- В Ужгороді засуджено чоловіка, який під наркотиками викрав авто та травмував власника
- Закарпатські рятувальники допомогли туристам, які замерзали в горах
- Через відключення світла на Закарпатті можуть не працювати світлофори на залізничних переїздах
- Відновлення після поранень: на Закарпатті провели захід підтримки для військових і правоохоронців
- Закарпатські митники успішно пройшли тестування та анкетування рівня митних компетенцій
- На Тячівщині викрито керівництво місцевого ліцею, які фіктивно працевлаштували вчителів задля оформлення їм «броней»
- На Закарпатті прокуратура координує встановлення обставини травмування 10-річного хлопчика на гірськолижному курорті Драгобрат
- Інтернет-спілкування, яке закінчилось трагедією — у Мукачеві взято під варту іноземця, який підозрюється у зґвалтуванні неповнолітньої
- На Закарпатті затримано майстра лісу з Івано-Франківщини та його 4 спільників за підозрою в організації схеми незаконного виїзду до Румунії
- Модернізація служби «103»: бригади області забезпечили сучасними системами непрямого масажу серця
- Увага! В Ужгороді та Мукачеві шахраї представляються податківцями
- Студентам Ужгородського торговельно-економічного фахового коледжу провели екскурсію Закарпатською митницею
- У галереї «Ужгород» триває традиційна обласна виставка графіки «Графічне Закарпаття 2026»
- Андрій Любка став лауреатом польсько-литовської премії імені Єжи Ґедройця
- Поліцейські Ужгородщини затримали водія, який у стані сп’яніння здійснив наїзд на жінку-пішохода
- "Слідами легенд": у замку Сент-Міклош відбулася виставка картин поліцейського Романа Хмеляра
- На Закарпатті медики екстренки врятували породіллю після домашніх пологів та новонароджену дівчинку

До цієї новини немає коментарів