На Іршавщині люди скаржаться на стихійне сміттєзвалище за 500 метрів до села (ВІДЕО)

На Іршавщині люди скаржаться на стихійне сміттєзвалище за 500 метрів до села (ВІДЕО)
Коли сміття горить, то дубрівці не можуть відчити вікна. Люди б’ють на сполох, але ніхто на це не звертає уваги.

 

В селі Дубрівка Іршавської ТГ люди потерпають від смороду, що доноситься із стихійного звалища. Коли сміття горить, то до смороду додається ще й запах диму. Жителі обурені, адже через те, що смітник знаходиться занадто близько до населеного пункту, вони навіть не можуть відчинити вікна.

Пан Василь прагне опікуватися звалищем та сортувати тут сміття. Місцева влада підтримує жителя, адже таким способом може покращитися ситуація. Окрім забруднення повітря, жителі села не мають питної води. Адже через те, що сміття поруч, вода є не придатною до вживання.

Влада територіальної громади обіцяла забезпечити жителям питну воду, але ще й досі не виконала обіцянку. Проте голова громади каже, що при обстеженні води ніяких порушень не знайдено.

Сміття сюди звозять з усього колишнього Іршавського району. Люди б’ють на сполох та рішуче діють. Голова територіальної громади зазначає, що аби позбутися надмірної кількості сміття потрібно сортувати його вдома. Як далі буде розгортатися ситуація зі смітником, наразі не відомо. Але проблему треба вирішувати негайно, адже жити в таких умовах мешканці села вже не в змозі.

ТРК "Мукачево" (М-студіо)

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

02 вересня 2021р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів