51-річного жителя Ужгорода засудили до трьох років ув’язнення за умисний підпал

3 роки ув’язнення призначив суд 51-річному жителю Ужгорода за умисний підпал. Про це Суспільному розповіла речниця прокуратури Закарпаття Катерина Хижняк.
За її словами, інцидент стався у червні 2021 року на території ромського поселення.
"18 червня цього року 51-річний чоловік підпалив своє помешкання. Довкола зайнялися ще декілька будинків. Унаслідок умисного підпалу їх власникам завдано матеріальну шкоду", — розповіла речниця.
На час досудового розслідування підозрюваний перебував під вартою з можливістю внесення застави. Речниця додала: свою вину ужгородець визнав. Він проведе три роки у в’язниці
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Увага! Тимчасове обмеження руху в селі Ракошино через ДТП з потерпілими
- Працівники ДСНС знешкодили на Закарпатті два вибухонебезпечні предмети
- В Ужгороді обговорили новий Суспільний договір для післявоєнної України
- Закарпатські газовики оголосили про нові вакансії у різних районах області
- В Ужгороді затримали солдата у СЗЧ, який намагався підкупити посадовця Військової служби правопорядку, щоб повторно втекти зі служби
- Навчалися й ділилися досвідом: на Закарпатті провели міжнародний тренінг з реабілітації та протезування
- Боєць 128-ї Закарпатської бригади здобув «срібло» на конкурсі кращих інструкторів корпусу
- В Ужгороді вогнеборці ліквідували пожежу в закладі громадського харчування
- Бійця стрілецького батальйону поліції відзначили нагородою «Честь і доблесть Закарпаття»
- Неналежний догляд за тяжкохворою 7-річною дитиною призвів до смерті - на Закарпатті судитимуть матір
- В Ужгороді поліція затримала рецидивіста, який викрав понад 100 тисяч гривень з рахунку пораненого військовослужбовця
- У горах Румунії знайшли мертвим 28-річного українця: перетнув кордон у легкому взутті і з голими щиколотками
- Масштабний проєкт зі збереження унікальної пам’ятки сакральної архітектури реалізують на Закарпатті
- На Закарпатті інспектори зафіксували у перевізника рекордну відсутність необхідних документів для пасажирських рейсів
- У Берегові виявили іноземця, який майже18 років незаконно проживав в Україні
- Із початку року на Закарпатті сталося вже 690 пожеж, 435 із них – в екосистемах
- На Закарпатті поліція заблокувала ще три канали переправлення осіб через кордон: затримано чотирьох підозрюваних
- Виставку графічних робіт Едіт Нігріні презентували в Генеральному консульстві Угорщини в Ужгороді
- У Закарпатській області провели чотириденний тренінг для вчителів
- СБУ викрила масштабну інформаційну спецоперацію росії проти угорської громади на Закарпатті

До цієї новини немає коментарів