«Закарпатгаз Збут» готовий до опалювального сезону

«Закарпатгаз Збут» готовий до опалювального сезону
ТОВ «Закарпатгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», підписало контракт з НАК «Нафтогаз України». Для побутових клієнтів компанії це означає, що вартість газу в тарифах «Твій газ Річний» і «Твій газ Рівномірний платіж» залишається незмінною – 7,99 грн за кубометр.

 

«Для забезпечення потреб населення ТОВ «Закарпатгаз Збут» уклало угоду з «Нафтогазом». Таким чином, майже 267 000 побутових споживачів продовжать безперебійно отримувати блакитне паливо за ціною 7,99 гривень за кубометр», – зазначила директорка ТОВ «Закарпатгаз Збут» Вікторія Томинець.

За її словами, усі структурні підрозділи продовжують злагоджену роботу, щоб забезпечити стабільне газопостачання усім клієнтам компанії в опалювальному періоді 2021-2022 років.

Довідка: У 2020 році побутові споживачі, які є клієнтами ТОВ «Закарпатгаз Збут» спожили понад 300 мільйонів кубометрів газу. За результатами дослідження аналітичного центру DiXi Group, ТОВ «Закарпатгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», потрапило до ТОП-10 постачальників блакитного палива з-поміж пів сотні українських компаній.

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

01 жовтня 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів