В Ужгороді триває чемпіонат України з дзюдо серед молодших кадетів до 17 років

В Ужгороді триває чемпіонат України з дзюдо серед молодших кадетів до 17 років
Цей чемпіонат продовжує серію змагань національної першості, та VIIІ традиційний турнір із дзюдо «Кубок Закарпаття».

 

Ця вікова група є однією з наймасовіших, змагання зібрали понад 600 учасників з усіх куточків України, є і закордонні гості – спортсмени з Молдови, Румунії, Голландії та Угорщини.

На зображенні може бути: 9 людей, люди стоять та у приміщенні

Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв сьогодні на офіційному відкритті привітав усіх учасників, спортсменів і тренерів з-за меж області й з-за кордону, подякував меценатам, які долучаються до підтримки та розвитку дзюдо на Закарпатті, організаторам за проведення турніру. Учасникам змагань Богдан Євстафійович побажав успішних виступів на татамі, перемог та нових досягнень, гостям також приємних вражень від Ужгорода.

На зображенні може бути: 3 людини та люди стоять

На зображенні може бути: 7 людей, люди стоять та у приміщенні

Із вітальними словами виступили голова Закарпатської облради Олексій Петров, заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк, президент Закарпатської федерації дзюдо Валерій Пересоляк, начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації Олег Муртазін, представники Федерації дзюдо України, тренери, судді.На зображенні може бути: 8 людей, люди стоять та у приміщенні

 

Змагання проходять у 9 чоловічих і 8 жіночих вагових категоріях. Юнаки змагаються у вагових категоріях 46 кг, 50 кг, 55 кг та 60 кг, а дівчата – 40 кг, 44 кг, 48 кг, 52 кг, 57 кг. Змагатимуться спортсмени в спорткомплексі «Юність» і завтра, 3 жовтня.

Ужгородська міська рада

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

03 жовтня 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів