На Закарпатській митниці виявили айфони на 670 тис грн (ФОТО)

На Закарпатській митниці виявили айфони на 670 тис грн (ФОТО)
На митному посту “Лужанка” закарпатські митники виявили незадекларовані 8 мобільних телефонів iPhone 13 Pro Max 256 gb Gold, вартістю понад 670 тис грн, які четверо громадян України сподівалися завезти в обхід оподаткування.

 

Львів’яни поверталися на легковику марки «Ауді S7» з Австрії через українсько-угорський кордон. Під час проходження митного контролю свідомо обрали «зелений коридор», усно підтвердивши, що не переміщують товари, вартість яких обмежена митним законодавством.

Утім, при перевірці особистих речей водія та трьох пасажирів, митники виявили незадекларовані новенькі айфони в упаковці виробника. Дві мобілки знаходилися у кишені куртки одного з пасажирів, інші троє громадян самі пред’явили по два айфони з фіскальними чеками.

До слова, лише одна мобілка цієї марки і моделі коштує 1369 євро. Тоді як згідно з митним законодавством на одну особу дозволено ввозити товар без декларування та оподаткування, якщо його вартість не перевищує 500 євро. Громадяни зізналися, що придбали сучасні телефони iPhone 13 Pro Max 256 gb Gold у Відні для власних потреб.

Відтак, відносно кожного пасажира і водія складено протоколи про порушення митних правил за статтею 471 Митного кодексу України. Дана стаття передбачає накладення штрафу в розмірі ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а у разі якщо безпосередніми предметами правопорушення є товари, переміщення яких через митний кордон України заборонено або обмежено законодавством України, – також конфіскацію цих товарів.

Наразі не задекларований товар, загальною вартістю 671,2 тис грн, вилучено на склад митниці. Справу скерують до суду, який і вирішить долю предметів правопорушення.

Пресслужба Закарпатської митниці

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

07 жовтня 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів