На Закарпатті в центрі реабілітації осіб з інвалідністю з початку року прийняли 338 дітей (ФОТО)

На Закарпатті в центрі реабілітації осіб з інвалідністю з початку року прийняли 338 дітей (ФОТО)
Представники керівництва Закарпатської області відвідали Комунальне підприємство «Обласний центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю» Закарпатської облради.

 

Як розповів керівник установи Олег Кириленко, нині у Центрі отримують послуги дорослі та діти з вадами опорно-рухового апарату, центральної та периферичної нервової системи, з психічними захворюваннями та розумовою відсталістю, ураженням внутрішніх органів і змішаними вадами.

Наразі у структурі Центру існують 3 відділення, що надають послуги інвалідам та дітям з групи ризику з усієї області:

відділення соціально-медичної реабілітації осіб з інвалідністю у Виноградові; відділення мед реабілітації дітей з інвалідністю в Ужгороді;

відділення раннього втручання в обласному центрі Закарпаття.

Крім цього, в області на базі Центру функціонують 7 районних відділень комплексної реабілітації дітей з інвалідністю у Виноградові, Великому Березному, Дубовому, Іршааві, Міжгір’ї, Сваляві та Тячеві.

Центр розраховано на одночасне цілодобове перебування 30 дорослих та 6 дітей з інвалідністю.

Також у відділеннях центру за індивідуальними графіками протягом місяця  можуть отримувати послуги з різних видів реабілітації 144 дітей з інвалідністю та дітей групи ризику.

За 9 місяців поточного року Центр надав послуг з реабілітації 338 дітям з інвалідністю. У відділенні раннього втручання Центру послуги отримали 49 дітей та сімей у яких виховуються ці діти.

Пресслужба Закарпатської облради

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

09 жовтня 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів