Для Закарпаття: Тимошенко впевнена, що Ющенко проголосує за БЮТ

Я вірю в нашу перемогу, бо знаю, що навіть Віктор Андрійович проголосує за наш Блок, оскільки він сказав, що проголосує за чесну, демократичну політичну силу, яка не зрадила Майдан. БЮТ якраз і є такою силою", - сказала Юлія Тимошенко сьогодні на прес-конференції.

 

Щодо об’єднання з Віктором Ющенком, лідер БЮТ сказала, що на кожному мітингу про це в неї питають. "Люди навіть запитують – де ваша жіноча гордість, що ви постійно протягуєте руку Президенту, а він її не бачить?", - зазначила вона. Тимошенко порівняла це з тим, коли королева Вікторія видавала свою доньку заміж за непривабливого чоловіка, то перед шлюбною ніччю сказала їй: "Заплющ очі і думаю про Англію". "Ось так і я. Заплющую очі і думаю про Україну", - додала Юлія Тимошенко.

Лідер БЮТ сказала, що "Порошенко, Жванія, Мартиненко, Третьяков, Червоненко, Безсмертний – це група "легендарних" політиків, які є атомною бомбою для авторитета Президента". Вона підкреслила, що хоче повернутися до влади та зміцнити позиції Віктора Ющенка.

 

21 березня 2006р.
-->

До теми

Коментарі:

  1. 2006-03-23 / 07:44:00

    Щось Юлька про БАЛОГУ забула сказати перераховуючи весь український непотріб!

  2. ведист 2006-03-23 / 01:52:00

    голосуйте за виче а то вас ющ в конец на украинцив переделат для него русинув не существует он вирушивав вас як этнок прикончить

  3. Братрура 2006-03-22 / 15:16:00

    Було б непогано, Юліє Володимирівно, заплющити очі і думати про Путіна...
    Може, москалі зменшили б ціну на газ?

    А Порошенко, Жванія, Мартиненко, Третьяков, Червоненко, Безсмертний – це не група "легендарних" політиків, а зграя бандюків-долбодятлів, які є термоядерною (а не атомною) бомбою для авторитета Президента. Ці хлопці готові реалізувати на Україні ще один Чорнобиль...Політичний...

  4. 2006-03-22 / 13:01:00

    Дюсі,напиши,що було поганого в тому коменті, що слідував після комента ботан1ка-селекц1онера, і я не повторю тут інший комент (без матів, по суті), який ти вже двічі витер...

  5. Dyusy 2006-03-22 / 12:41:00

    Шановні клепальщики сайтів під вибори. Не потрібно рекламувати тут свої творіння. Для того щоб сайт мав популярність у відвідувачів треба трохи інше ніж засирати коментарі на цьому сайті. Маєте що сказати — кажіть. Працьвати копі/паст не потрібно, а траба рекламу — е-мейл рекламного відділу внизу на сайті. Поважайте хоч трохи цей сайт, він працює не перший місяць і не перший рік.

  6. БЮТівець 2006-03-22 / 11:08:00

    Весна переможе!
    За Юлю!

  7. Василь 2006-03-22 / 10:36:00

    У нас є вибір - голосувкати за Порошенка і Жванію, чи за Тимошенка і Шевченка. Не вже в Закарпатті ще хтось буде голосувати за НУ. Ця же партія повний отстой!!! Можливо для Галичини вони ще "наші хлопці", але на Закарпатті - ніколи!

  8. 2006-03-22 / 09:50:00

    Правда очі коле? Ющ маріонетка але все таки краще янека. Коментатори ...

  9. ботан1к-селекц1онер 2006-03-22 / 06:25:00

    На кораблях-зерновозах,коли розводилося занадто багато щур1в(англ.-RAT),одним з д1євих метод1в боротьби було виведення т.з. "щурячого короля".Дек1лька щур1в закидували в зал1зну бочку 1 залишали без харч1в.З часом вони поЇдали один одного.Останн1й 1 був "король".Король загризав будь-якого щуря який траплявся на його шляху,йому були доступн1 вс1 д1рки.Король був улюбленцем моряк1в а те,ск1льки витрачалося на його утримання не йшло н1 в яке пор1вняння з тим,що знищували його сородич1.
    Ю.В. провела багато часу м1ж 2-х ногоми щурями,вона чудово ор1єнтується у вс1х 1хн1х ходах-виходах.Беручи до уваги 11 неабияк1 б1йц1вськ1 якост1,з не1 би вийшла чудова королева.