Застряг колесом у рівчаку і загорівся: на Закарпатті гасили автомобіль

Автомобіль "Range rover" горів 17 жовтня на Мукачівщині, — розповів Суспільному речник ДСНС в області Федір Філіп.
З його слів, 17 жовтня о 15:30 до рятувальників зателефонував власник і сказав, що їхав на відпочинок до озера через село Куштановиця, застряг колесом у канаві і під час пробуксовування пошкодив паливну систему.
За його словами, від іскор з вихлопної труби загорілася трава. Вогонь перекинувся на автомобіль. Водій намагався сам загасити його, але безуспішно. На місце виїхали рятувальники з Мукачева. Пожежу загасили близько четвертої години дня. Вогонь знищив салон і багажник. Травмованих немає. Остаточну причину займання та суму збитків встановлюють правоохоронці.
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- У Мукачеві через отруєння чадним газом померли чоловік та жінка
- У Мукачеві домашнього тирана засуджено за систематичне насильство над дружиною
- Кінологи Мукачівського прикордонного загону зустрілися із вихованцями спеціальної школи для дітей з вадами зору
- Закарпатські рятувальники понад дві години боролися з пожежею у квартирному житловому будинку
- У Мукачеві підліток стріляв зі спортивно-тренувального револьвера — поліція притягнула батьків до відповідальності
- У Мукачеві судитимуть групу юнаків за обвинуваченням у зґвалтуванні жінки
- Перший Центр ментального здоров’я для дітей та підлітків відкрили на базі Закарпатської обласної дитячої лікарні
- У центрі Мукачева відбулося урочисте відкриття нового пластового року
- Неналежне виконання батьківських обов’язків: закарпатські патрульні виявили трирічного хлопчика без нагляду
- У Мукачеві жінка виявила під власним авто предмет, схожий на гранату — поліція працює на місці події
- Вдарив та відібрав золоті прикраси: у Мукачеві поліцейські оперативно затримали грабіжника
- У Мукачеві облаштували 23 сонячні станції потужністю майже 1 МВт
- У Мукачеві патрульні виявили 12-річну дівчинку у стані алкогольного сп’яніння на даху покинутої будівлі
- 217 баночок «Леквару Перемоги» зварили в Мукачеві і зібрали близько 100 000 грн для ЗСУ
- У Мукачеві водія BMW спіймали за кермом під наркотиками
- Відновлення після удару: керівники ОВА та Мукачева зустрілися з інвесторами та дирекцією атакованого заводу “Flex”
- Після ракетного обстрілу Мукачева на стаціонарному лікуванні зараз 7 осіб, ще 19 лікуються амбулаторно
- Унаслідок російського обстрілу у Мукачеві, крім заводу Flex, різні ушкодження зафіксовано ще на 6 підприємствах та 9 приватних будинках
- Окремі показники якості повітря в Мукачеві перевищують гранично допустимі норми
- Підприємство в Мукачеві, яке знищили російські терористи, було одним з найбільших роботодавців Закарпаття
До цієї новини немає коментарів