На Закарпатті рибоохоронний патруль виявив порушників рибальства під час нересту

На Закарпатті рибоохоронний патруль виявив порушників рибальства під час нересту
Під час проведення рибоохоронного рейду 17 жовтня інспектори виявили рибалок, які порушили осінньо-зимову нерестову заборону на рибальство.

 

Про це йдеться на сторінці Закарпатського рибоохоронного патруля в мережі Facebook.

Рибалок виявили на заборонених ділянках під час нересту, зокрема на річці Тересва, в околицях с. Красна та на річці Брустурянка, в околицях с. Лопухово Тячівського району.

Як йдеться в повідомленні, рибалки ловили рибу нахлистовими вудками.

"В результаті порушник виловив 3 екземпляри харіуса європейського, який занесений до Червоної книги України. На порушника складено протокол за ст. 90 КУпАП. Компенсація за три екземпляри харіуса європейського становить 42 000 грн. Пізніше, близько 17 години державними інспекторами виявлено двох громадян, які також проводили лов риби нахлистовими вудками на річці Брустурянка. При проведенні огляду у порушників виявлено по 1 екземпляру форелі струмкової, яка заборонена до вилову", — йдеться в поваідомленні.

Виловлену рибу — 1,3 кг — вилучили. Сума збитків завдана рибному господарству становить 56 450 грн. Згідно повідомленню, матеріали по справам підготовлено для передачі до суду.

Осінньо-зимова нерестова заборона на рибальство та добування водних біоресурсів у гірських та передгірських річках Закарпаття почалась 10 вересня та триватиме до 10 січня 2022 року.

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

19 жовтня 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів