Водію, який під дією наркотиків скоїв смертельну ДТП на Мукачівщині, обрано запобіжний захід

Нагадуємо, 18 жовтня, близько пів на першу ночі у селі Косино Мукачівського району 28-річний водій «Volkswagen Golf», керуючи автомобілем під дією наркотиків, не впорався з керування та з‘їхав у кювет. В ДТП від отриманих травм на місці події загинула 17-річна пасажирка, мешканка села Пузняківці.
Також в аварії травмувалася ще одна неповнолітня пасажирка, яка наразі перебуває у Обласній дитячій лікарні. Медики діагностували у дівчини перелом обох нижніх кінцівок. Інший пасажир та сам водій не постраждали. Винуватця аварії поліцейські затримали на місці події і того ж дня, у відповідності до статті 208 КПК України, помістили до ізолятора тимчасового тримання.
Вчора, 19 жовтня, в суді розглянули клопотання слідчого щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу. Заслухавши доводи слідства суддя Ужгородського міськрайонного суду в повній мірі задовільнив клопотання сторони обвинувачення – на період досудового розслідування підозрюваного взято під варту без можливості внесення грошової застави.
Досудове розслідування у справі здійснюють слідчі Головного управління поліції Закарпаття. Кримінальне провадження відкрито за ч.3 ст. 286-1 Кримінального кодексу України, тобто порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані наркотичного сп’яніння, унаслідок якого загинула людина. Підозрюваному загрожує до 10 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортним засобом на строк від 5 до 10 років.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Коли рахунок іде на хвилини: як закарпатські гвардійці відпрацьовують знання з тактичної медицини
- Вхід — донат на лікування дитини: в Ужгородському замку провели благодійну екскурсію
- На Берегівщині судитимуть двох братів за екозлочин у заповідній зоні річки Тиса
- Екскурсоводів Закарпаття привітали з професійним святом
- Незаконний бізнес на ухилянтах: на Берегівщині взято під варту місцевого переправника
- Весна наближається: у реабілітаційному центрі нацпарку «Синевир» прокидаються ведмеді
- Долучайтеся: Закарпатська обласна станція переливання крові створила спільноту у Viber «Шукаю Донора: Ужгород»
- Прикордонники Чопського загону виявили спробу незаконного перетину кордону громадянином України призовного віку
- За особисту мужність та відданість: бійців стрілецького батальйону поліції Закарпаття відзначили Президентською та відомчою нагородами
- У Мукачеві поліцейські оперативно відреагували на повідомлення про загрозу в ліцеї
- Закарпатська сорочка для Тімоті Снайдера
- Гірські рятувальники Рахівщини допомогли неповнолітній лижниці на Драгобраті
- Майже 17 тисяч громадян вже скористалися пішохідним переходом на кордоні зі Словаччиною
- Ліси під наглядом: рейдова діяльність, захист від пожеж і запобігання порушенням – як працює лісова охорона в Карпатах
- «Драма сьогодення»: в Ужгороді пройде ІІІ Міжнародний фестиваль актуальної драматургії
- На Закарпатті прокуратура вимагає встановити охоронний статус ще для 1385 га заповідних територій пралісів
- В Ужгороді відбудеться поетичний марафон до Міжнародного дня рідної мови
- За матеріалами поліції Берегівщини засуджено рецидивіста за крадіжку ювелірних виробів з будинку місцевої жительки
- Контроль стану доріг: закарпатські патрульні виявили порушення та склали низку адмінматеріалів
- У Мукачеві під час пожежі врятували чоловіка

До цієї новини немає коментарів