На Закарпатті затримали 6-ох нелегалів у двух групах (ФОТО)

Так, учора вранці дільничний інспектор відділу «Ужгород» разом зі співробітником оперативно-розшукового підрозділу виявили на залізничному вокзалі міста Ужгород четверо чоловіків азіатської зовнішності. Невідомі не змогли надати жодних документів, які б посвідчили їх особу та законність перебування на території нашої держави. Також вони не змогли пояснити мету приїзду на Закарпаття.
Правопорушників затримали в адміністративному порядку та доставили у прикордонний підрозділ. Після встановлення особи їх притягнуть до відповідальності за порушення прикордонного режиму.
Двох інших іноземців військовослужбовці відділу «Великий Березний» затримали у взаємодії з колегами зі Львівського загону. Останні проінформували, у напрямку Закарпаття рухається легковий автомобіль, у якому перебувають громадяни Сирії і Єгипту. Обидва іноземці мали при собі закордонні паспорти, однак, враховуючи ризики, правоохоронці організували заходи щодо недопущення ймовірної спроби незаконного перетину кордону.
У результаті проведення оперативних заходів прикордонний наряд відділу «Великий Березний» спільно зі співробітником оперативно-розшукового відділу затримали зазначених іноземців поблизу держрубежу. Громадяни Сирії і Єгипту залишили легковик та прямували у бік Словаччини. Під час опитування обидва визнали намір незаконно перетнути українсько-словацький кордон за навігатором у мобільному телефоні.
З метою складання матеріалів справи про адміністративне правопорушення затриманих доставили у прикордонний підрозділ. Після встановлення усіх обставин справи їх буде притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України», повідомили у пресслужбі Чопського прикордонного загону.
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- У Мукачеві патрульні оштрафували водія-порушника на понад 75 тис. грн
- Голова Закарпатської ОВА відвідав 414 окрему бригаду безпілотних систем, відому всім як «Птахи Мадяра»
- На Закарпатті поліція затримала двох підозрюваних у заподіянні тяжких тілесних ушкоджень потерпілим
- У каплиці Ужгородського замку презентували 3D-проєкт Горянської ротонди
- Закарпатські медики вдосконалили знання у сфері імунопрофілактики
- Зіткнення автівки з потягом на Ужгородщині: подробиці та фото від рятувальників
- Хотів завезти в Україну «чужі» 40 тисяч доларів без декларування
- Групу «туристів» зняли з високогірного маршруту прикордонники на Закарпатті
- Майже 9 тисяч водіїв цьогоріч порушили швидкісний режим на Закарпатті
- Закарпатські митники упередили ввезення зі Словаччини партію незадекларованих підакцизних товарів для вейпінгу
- Поліцейські Виноградова розслідують смертельну аварію у селі Онок
- Туристка заблукала у горах на Рахівщині - на допомогу прийшли дснсники
- У переддень Великодня на Сході України закарпатські поліцейські отримали відзнаки за свою службу в зоні бойових дій
- Закарпатець Олексій Чорпіта звільнений з російського полону
- Закарпаття готується до Тижня імунізації
- Експерти Закарпаття вивчали практичний досвід роботи вчителів зі всієї України
- Екологічна прокуратура розпочала кримінальне провадження через незаконну рубку в Карпатських пралісах
- Підробляв євро: за матеріалами БЕБ на Закарпатті судитимуть фальшивомонетника
- Підтримка для фронту: із Закарпаття вирушив гуманітарний вантаж на понад 16 мільйонів гривень
- На Ужгородщині поліцейські разом з місцевими жителями шукали 8-річного хлопчика, який заблукав у лісі – дитину повернули додому
До цієї новини немає коментарів