209 "євроблях" конфіскували за 9 місяців на Закарпатті

499 протоколів через перевищення строку тимчасового ввезення та транзиту автівок склали митники на водіїв з початку року. Про це Суспільному розповіла речниця Закарпатської митниці Вікторія Сенгетовська.
За її словами, із зазначеної кількості протоколів суд розглянув 270 справ. "Суд виніс рішення про конфіскацію 209 автомобілів на суму 9,5 млн грн, на 38 водіїв ПМП на суму 6,5 млн грн. Крім цього суд наклав штраф на власників 38 "євроблях" на загальну суму 6,5 млн грн. Ще 23 — чекають рішення суду", — розповіла речниця.
Речниця додала: за перевищення строку тимчасового ввезення та транзиту транспортних засобів більше ніж на 30 діб передбачений штраф у розмірі 170 тис. грн або конфіскація авто.
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Поліцейський-ветеран із Закарпаття Владислав Горнодь виборов призове місце на міжнародному турнірі з джиу-джитсу
- На Рахівщині поліцейські затримали підозрюваного у смертельному побитті чоловіка
- В Ужгороді стартував Перший відкритий чемпіонат області з кібербезпеки «TEIB-2026»
- Заподіяв смертельний удар в серце: поліція Хуста затримала підозрюваного в умисному вбивстві чоловіка
- Поліцейські Закарпаття розслідують автотрощу в селі Ракошино: один чоловік загинув, ще один – травмований
- Студент із Закарпаття став кращим в Україні на конкурсі фахової майстерності «EdUP Welding Cup 2026»
- Увага! Тимчасове обмеження руху в селі Ракошино через ДТП з потерпілими
- В Ужгороді обговорили новий Суспільний договір для післявоєнної України
- Навчалися й ділилися досвідом: на Закарпатті провели міжнародний тренінг з реабілітації та протезування
- Бійця стрілецького батальйону поліції відзначили нагородою «Честь і доблесть Закарпаття»
- В Ужгороді поліція затримала рецидивіста, який викрав понад 100 тисяч гривень з рахунку пораненого військовослужбовця
- Масштабний проєкт зі збереження унікальної пам’ятки сакральної архітектури реалізують на Закарпатті
- У Берегові виявили іноземця, який майже18 років незаконно проживав в Україні
- На Закарпатті поліція заблокувала ще три канали переправлення осіб через кордон: затримано чотирьох підозрюваних
- У Закарпатській області провели чотириденний тренінг для вчителів
- В атріумі ОВА розгорнули благодійну виставку-продаж робіт закарпатських художників. Половина коштів – на підтримку ЗСУ
- Оперативники Чопського загону ліквідували канал незаконного переправлення осіб через державний кордон
- Упродовж доби на Закарпатті поліція припинила злочинну діяльність двох наркоторговців
- «Не просто пес, а помічник у реабілітації дітей»: на Берегівщині поліцейські повернули загублену собаку господарям
- Побив відвідувача та пошкодив майно ресторану: в Перечині поліцейські затримали 30-річного хулігана

До цієї новини немає коментарів