Майже 300 кг конопель вилучили правоохоронці в закарпатця (ФОТО)

Правоохоронці отримали інформацію, що житель села Велика Паладь облаштував вдома цілу плантацію для вирощування конопель, з яких виготовляє марихуану для продажу наркозалежним.
.jpg)
"В ході слідчих дій інформація підтвердилася – у 44-річного зловмисника поліція вилучила 61 стебло сироростучих рослин та майже 300 кілограмів вже висушеної коноплі. Чоловік спорудив на подвір’ї спеціальні парники, у яких і вирощував коноплю, обладнав їх системою автоматизованого поливу та вентиляції", — йдеться в повідомленні.
.jpg)
Всі вилучені речові докази слідчі направили для експертизи. Чоловіка затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання. За цим фактом правоохоронці відкрили два кримінальні провадження: за ч. 3 ст. 307 та ч. 2 ст. 310 Кримінального кодексу України, тобто вирощування нарковмісних рослин у особливо великих розмірах та їх незаконне зберігання з метою збуту. Затриманому загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Затриманому найближчим часом повідомлять про підозру та оберуть запобіжний захід.
Правоохоронці встановлюють імовірних співучасників злочину та можливі місця збуту наркотику.
Суспільне Закарпаття
До теми
- В Ужгороді відслужать заупокійну Літургію за народним артистом України Степаном Гігою
- На Закарпатті засуджено вітчима та матір, які систематично ґвалтували малолітню дитину
- Поліцейські Ужгорода встановили підлітків, які розважалися на даху багатоповерхівки: батьків притягнули до відповідальності
- Лісівники Карпатського регіону посилили захист хвойних порід дерев напередодні різдвяно-новорічних свят
- На Закарпатті сертифікати на житло отримали 11 родин – ветеранів та загиблого воїна
- Закарпатський народний хор представить своїм шанувальникам «Великий різдвяний концерт»
- Велику пожежу ліквідували вогнеборці Тячівщини
- Філія «Карпатський лісовий офіс» ДП "Ліси України" передала для ЗСУ майже 22 тис. кубометрів деревини
- Прокурори Закарпаття та Консультативна місія ЄС обговорили протидію організованій і транскордонній злочинності
- Закарпатського поліцейського відзначили орденом «За мужність» III ступеня
- Перекривали дорогу на Рахівщині: поліція повідомила про підозру організаторці акції
- Двох «водолазів» та їхнього «інструктора» затримали поблизу кордону з Румунією
- Академічний симфонічний оркестр запрошує на свій передсвятковий концерт в Ужгороді
- На Хустщині двоє раніше судимих побили пенсіонерку, щоб викрасти алкоголь – поліція затримала грабіжників
- В Ужгороді поліцейські затримали іноземця, який пограбував працівницю візового центру
- Берегово долучилося до мережі ветеранських просторів Закарпаття
- За минулий тиждень поліцейські Закарпаття розшукали 12 водіїв, які залишили місце ДТП
- Свідчення 13-річної дівчини допомогли встановити істину у справі побиття матір’ю 4-річного хлопчика
- 45 історій успіху: вчителі Закарпаття, які у 2025 році підтвердили свій професіоналізм
- Повідомив про «бомбу» у рюкзаку: поліція Берегівщини затримала зловмисника за неправдиве інформування про загрозу

До цієї новини немає коментарів