Понад 1300 людей на Закарпатті вакцинувалися від СOVID-19 минулої доби

За добу, 23 жовтня, першою дозою від СOVID-19 на Закарпатті вакцинувалися 1377 людей. Загалом щеплення впродовж дня отримали 2136 закарпатців, — йдеться на офіційному сайті вакцинації в Україні.
Завершили вакцинацію 23 жовтня, щепившись другою дозою вакцини 759 закарпатців.
"Всі вакцини проти COVID-19, які використовуються в Україні – схвалені ВООЗ для екстреного застосування, — йдеться в повідомленні. — Вони безпечні та ефективні. В Україні щеплять такими препаратами:AstraZeneca (в т.ч. SKBio та Covishield); Coronavac/Sinovac-Biotech та Comirnaty/Pfizer-BioNTech".
В Ужгорді вакцинуватися проти COVID-19 можна в 6 пунктах вакцинації, в тому числі і в тимчасовому, який розгорнули на вихідні на площі Петефі. Інформація про це з’явилась на сайті Закарпатської облдержадміністрації:
- атріум Закарпатської ОДА (м. Ужгород, пл. Народна, 4): 9:00 – 19:00 – понеділок – п'ятниця; 9:00 – 16:00 – субота – неділя.
- ТЦ "Дастор" (м. Ужгород, вул. Собранецька, 89): 9:00 – 20:00 – щодня.
- Медичний центр "Prevention" (м. Ужгород, вул. Східна, 4 (район Краснодонців)): працює щодня без вихідних, тел. 0800 216 115, 050 431 02 02.
- ТЦ "Епіцентр" (м. Ужгород, вул. Баб’яка, 48): 9:00 – 16:00 – субота – неділя.
- Тимчасовий пункт щеплення – м. Ужгород, площа Театральна (біля пішохідного мосту): 10:00 – 16:00 – субота – неділя.
- Центральний залізничний вокзал – м. Ужгород, вул. Станційна, 9: 12:00 – 16:00 – понеділок, середа, п'ятниця.
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Понад сотня ветеранів із закарпатської глибинки узяли участь в проєкті «Повертаю себе собі»
- В Ужгороді визначили переможців конкурсу «Листівка миру»
- Дітям про безпеку: закарпатські поліцейські розповіли, як не стати жертвою торгівлі людьми
- За матеріалами БЕБ на Закарпатті судитимуть керівника підприємства за контрабанду лісоматеріалів
- На Закарпатті повідомлено про підозру двом юнакам у подвійному вбивстві пенсіонерів
- У музеї ім.Й.Бокшая протягом двох тижнів можна побачити творчий доробок відомого живописця Петра Фелдеші
- В Ужгороді вчетверте відбувся культурно-мистецький захід «Жива спадщина»
- Реалізація державної стратегії розвитку розподіленої генерації: Закарпаття приймає виїзне засідання парламентського Комітету з енергетики
- Поліція Виноградова відкрила кримінальне провадження за фактом жорсткого поводження з твариною у селі Фанчиково
- «Книга-фест 2025»: Ужгород готується прийняти наймасштабнішу літературну подію року
- Вчинила підпал через неприязні стосунки з потерпілим: поліцейські Іршави затримали підозрювану у злочині
- На Закарпатті прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, який намагався контрабандою вивезти лісоматеріали
- П’ятеро закарпатців – спортсменів з інвалідністю та їхні тренери – отримуватимуть стипендію Президента України
- УжНУ - 80 років! Міський голова Богдан Андріїв привітав колектив вишу із ювілеєм
- Аудит ДТП з тяжкими наслідками: взято під варту водія, який збив пішохода у Мукачеві
- Прикордонники припинили дві спроби незаконного переправлення осіб через українсько-словацький кордон
- Майже 70 млн грн донарахованих податків сплатило до бюджету аграрне підприємство за результатами перевірки
- Завтра в Ужгороді вчетверте відбудеться культурно-мистецька акція «Жива спадщина»
- Понад 2 тисячі пожеж ліквідували закарпатські рятувальники з початку цього року
- Закарпатська митниця цьогоріч скерувала до суду справ на 185,5 млн. грн
До цієї новини немає коментарів