Поліція розширила функціонал проєкту «Безпечне Закарпаття»

Поліція розширила функціонал проєкту «Безпечне Закарпаття»
З 25 жовтня Закарпатська область долучилася до реалізації сучасної системи розшуку «Гарпун». Вона є одним із напрямків розвитку проєкту «Безпечне Закарпаття», який ефективно працює на території краю. Це розробка Національної поліції України, направлена на максимально ефективне використання камер відеоспостереження. Вона дає можливість використовувати інформаційно-пошукову систему «Гарпун» для розкриття злочинів.

 

Успішне випробування цієї додаткової системи великого проєкту стартувало в п’яти областях країни. Гарні результати роботи дозволили розширити її та додати ще кілька регіонів, серед яких і Закарпаття.

Основними завданнями подібних камер є фіксування номерних знаків, тобто швидко виявляти «двійників» та номери, які офіційно вважаються знищеними.

Така система дозволяє й швидко знаходити транспортні засоби, які перебувають у розшуку. Також до бази даних «Гарпун» занесена інформація щодо боржників за всіма категоріями виконавчих документів.

Слід розуміти, що це автоматична система, яка безпомилково фіксує порушників, а поліцейські одразу отримують зображення такого транспортного засобу.

В кінці минулого тижня керівництво Головного управління Національної поліції в Закарпатській області провело останні приготування перед запуском, для цього обговорили співпрацю з патрульними, керівництвом Південно-західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, управління забезпечення примусового виконання рішень у Закарпатській області, відділу державної виконавчої служби у місті Ужгород та рядом інших структур, які долучені до роботи системи.

Лише у день запуску, 25 жовтня 2021 року, за допомогою системи «Гарпун» було виявлено 4 автомобілі, які перебували в розшуку. Водії транспортних засобів перебували на обліку виконавчої служби за несплату боргових зобов’язань. Лише вони сплатили до бюджету вже 85 тисяч гривень.

Функціонал проєкту «Безпечне Закарпаття» постійно покращується та посилюється для того, щоб правоохоронці могли швидше та якісніше виконувати покладені на них обов’язки. Це лише старт системи розшуку «Гарпун», в подальшому планується підключити більше подібних камер до загальної системи відеонагляду.

Розширення потенціалу системи дозволить поліції робити життя краян ще безпечнішим.

Поліція Закарпатської області

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

27 жовтня 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів