На Закарпатті визнано недійсним договір на ремонт доріг на 63 млн грн, укладеного з порушеннями

На Закарпатті визнано недійсним договір на ремонт доріг на 63 млн грн, укладеного з порушеннями
Господарський суд Закарпатської області задоволив позовну заяву Закарпатської обласної прокуратури до однієї з державних установ області та приватного підприємства щодо визнання недійсними результатів торгів та договору на ремонт дороги за державні кошти на загальну суму майже 63 млн грн.

 

Прокурори встановили, що минулоріч підприємство уклало договір на виконання капітального ремонту доріг на території Іршавської громади за вищевказану суму коштів. Все це – після проведення відкритих торгів, пропозиція переможця яких, як вдалося з’ясувати після опрацювання процедури закупівлі на порталі «ProZorro», не відповідала вимогам тендерної документації та Закону України «Про публічні закупівлі».

Так, прокурор встановив, що учасник має заборгованість зі сплати податків і зборів (обов’язкових платежів), його тендерна пропозиція не відповідала кваліфікаційним критеріям, а підприємство загалом перебуває у стані банкрутства. Останнє, зокрема,  призвело до того, що роботи за договором не виконувалися, відповідно мешканці територіальної громади й досі залишаються без належного дорожнього покриття, маючи і укладений договір на ремонт і кошти на ці роботи.

На підставі вказаних порушень замовник повинен був відхилити пропозицію учасника відповідно до ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі», однак він залишив ці недоліки поза увагою, що і слугувало підставою для пред’явлення прокурором позовної заяви, повідомляє пресслужба Закарпатської обласної прокуратури.

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

06 листопада 2021р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів