Яка доля чекає на конфісковані закарпатськими митниками брендові речі (ФОТО)

Кореспондентка телеканалу Інтера Мар’яна Мартин поцікавилася у закарпатських митників, що саме зберігається на складах митниці, у якій кількості та на яку суму, а головне – що далі з вилученими товарами.
- З початку 2021 року вилучено у справах про порушення митних правил товару на суму понад 90 мільйонів гривень. Серед предметів правопорушення - дороговартістні товари широкого вжитку на суму 5,1 мільйон гривень. В основному, це брендовий одяг та взуття, дамські сумочки та аксесуари від відомих торговельних марок: «Emporio Armani», «Hermes» «Gucci», «Dolce Gabana», «Longchamp» «Massimo Dutti» та інші, - розповів начальник управління адміністративно-господарської діяльності Закарпатської митниці Едуард Маляр.
За словами посадовця, конфісковано за рішенням суду товару на суму понад 37 мільйонів гривень. Товар, який підлягає поверненню власнику, - на суму 2,3 мільйони гривень. Також на складах зберігається товар, який перейшов у розпорядження митниці, вилучений у рахунок забезпечення стягнення штрафу, тощо) на суму 35,8 мільйонів гривень.
Цьогоріч митницею передано органам ДВС майна на суму 12,1 мільйон гривень. У свою чергу, органи державної виконавчої служби реалізували конфіскати на суму понад 1,3 мільйони гривень.
Детально про подальшу долю брендів та алкогольних напоїв і продуктів харчування, останні які, до речі, йдуть на знищення, йтиметься незабаром у відеосюжеті журналістки Інтера у програмі «Подробиці тижня».
Пресслужба Закарпатської митниці
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі







До теми
- На Закарпатті затримали громадянку Словаччини, яка вербувала жінок для сексуальної експлуатації
- На Закарпатті готуються до масштабної всеукраїнської події, що поєднає моду, розвиток талановитої молоді та підтримку українських захисниць
- Від початку року закарпатські патрульні притягнули до відповідальності за нетверезе керування 109 водіїв
- Поліція Тячівщини завершила розслідування схеми з фіктивного працевлаштування військовозобов’язаних до ліцею для уникнення мобілізації
- Поліція Рахова звершила досудове розслідування за фактом умисного вбивства місцевого жителя
- На Закарпатті прокуратура вимагає розірвати договір оренди 22 гектарів землі, на яких орендарка незаконно облаштувала ставки та збудувала млин
- Ужгородський скансен запрошує на пленер "Сонячний шлях"
- Суд взяв під варту зловмисника, який викрав жінку з малолітньою дитиною та відкрив вогонь по правоохоронцям
- Смертельна ДТП за участі 15-річного водія на Хустщині - прокуратура ініціювала встановлення виховних заходів щодо підлітка
- Поліція розслідує стрілянину в навчальному закладі Чопа як терористичний акт
- «Сакура мрій» – в обласному центрі Закарпаття проведуть перформанс
- Депутат і “схема виїзду”: на Закарпатті викрили організатора переправлення за кордон
- В Ужгородському скансені заклали перший камінь та капсулу в фундамент унікальної синагоги
- «Сакура Фест 2026» в Ужгороді: програма благодійного фестивалю
- П’яний конфлікт закінчився вбивством: в Ужгороді засудили нападника
- Податківці Закарпаття виявили порушення під час реалізації ювелірних виробів
- Майже 1,4 млн грн компенсації і 5 років тюрми: вирок за смертельну ДТП на Рахівщині
- На Закарпатті судитимуть групу, які налагодили незаконну схему з обігу підакцизних товарів на 2,8 млн грн
- На Закарпатті учень вистрілив у однокласника: поліція працює на місці події
- Ужгородські рятувальники ліквідували пожежу в житловому будинку та зняли сусіда з даху його оселі

До цієї новини немає коментарів