У Закарпатському музеї народної архітектури та побуту відкриється персональна виставка Сергія Глущука

У Закарпатському музеї народної архітектури та побуту відкриється персональна виставка Сергія Глущука
Відкриття виставки відбудеться 3 грудня о 16.00 год. Відвідувачі матимуть чудову нагоду ознайомитись з роботами, що створені протягом кількох останніх років та ще не експонувались для широкої аудиторії. У переважній своїй більшості це тематичні картини

 

Сергій Глущук народився в 1957 році в Росії. Проживає у м. Ужгороді.  Художник-реаліст, реставратор, педагог. Викладач Київського Державного художнього інституту (1985-1991), завідуючий відділом реставрації і живопису, реставраційного кооперативу «Відродження-2» (м. Київ) (1989-2001), член Міжнародної Спілки незалежних художників ім. А. Кашшая (з 2003р.), директор ТОВ «Закарпатський обласний реставраційний центр» (з 2004 по 2017), член об’єднання професійних художників Закарпаття (з 2010 р.).

Основні серії картин: «Від ренесансу до об’єктивного реалізму», «Пісня про рідний край», «Віртуальний реалізм», «Зустрічі з НЮ», «Карпатські пейзажі», «Міфологія України», «Портретний літопис», «Квітуча краса»,, «Дерево життя», «Два світи», «Фауна. Брати наші менші».  Сенс свого життя та творче натхнення митець знайшов у коханні, невтомній праці, що приносить йому, за його словами, справжню радість і задоволення. Нині він знову закоханий, що дає йому наснагу творити. Тож не дивно, що центральне місце в творчості Сергія Глущука нового періоду займає його кохана дружина Ірина, його Муза. Його творчий доробок вражає. Це сотні й сотні полотен на різноманітну тематику. Щиро запрошуємо відвідати виставку. 

Karpatnews

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

02 грудня 2021р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів