В Ужгороді проведуть вечірню екскурсію “Андріївські вечорниці”

Свято Андрія Первозванного 13 грудня здавна справляли на території всієї України. В народі його вважали покровителем молоді, який сприяв утворенню щасливої сім?ї. У цей день на Закарпатті жінки не пекли хліб, не пряли, не шили. Свято Андрія припадає на час посту, тому у цей період не відбувалося жодних сватань, заручин чи весіль.
Приємним завершенням екскурсії стане частування в музейній корчмі ХІХ ст. Приходьте до нас, а ми обіцяємо гарний настрій, цікаві ворожіння пізнавальну екскурсію та яскраву палітру барв, адже всі учасники заходу будуть одягнені у закарпатські костюми. Участь у екскурсії за попереднім записом: тел. 066-71-81-334 та на сторінці у Facebook – Ужгородський скансен. Вартість участі – вхідний квиток до музею.
Закарпатський музей народної архітектури та побуту
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно закарпатця, який воює на боці окупантів
- На Закарпатті відновили міст через гірську річку
- За минулий тиждень поліцейські Закарпаття розшукали 9 водіїв, які залишили місце ДТП
- Подвійне вбивство пенсіонерів на Берегівщині - за доводами прокурора підозрюваний надалі залишатиметься під вартою
- Закарпатський обласний центр підготовки населення до нацспротиву відкриває 10-й набір на навчальний курс
- На Закарпатті СБУ та Нацполіція ліквідували черговий «трансфер» ухилянтів до ЄС
- В Ужгороді протягом двох тижнів можна переглянути виставку дитячих робіт «Листівка миру»
- Завищені премії та «загублені» приміщення – порушення на понад 5 мільйонів гривень виявили закарпатські аудитори під час ревізії «швидкої»
- Закарпаття представило досвід підтримки ветеранів на Всеукраїнському форумі в Києві
- В Ужгороді відбудуться прем’єрні покази вистави «Загадкові варіації»
- У пунктах пропуску на Закарпатті встановили бетонні загородження — речник ДПСУ
- Закарпатські податківці передали сучасні снайперські приціли для територіальної оборони
- Мукачівський історичний музей відсьогодні змінює графік роботи
- На Закарпатті відновили міст через гірську річку, зруйнований паводком
- Трагедія в Карпатах: загинули двоє туристів із Вінниччини
- Мукачівські поліцейські викрили схему незаконного переправлення військовозобов’язаних через кордон
- За тиждень викрили 7 переправників військовозобов’язаних, до суду скеровано обвинувальні акти стосовно ще 13 осіб
- 59 сіток передали у жовтні військовим волонтери, які виготовляють маскування у ПАДІЮНі
- Пів сотні українських ветеранів піднялися на найвищу точку Карпат - гору Говерлу
- Трагедія на Закарпатті: у пожежі загинула 30-річна жінка

До цієї новини немає коментарів