Вакцинація бустерною дозою на Закарпатті: першими щепили медиків

Головна епідеміологиня Закарпаття Вікторія Тимчик каже: це 20,5% населення краю. Одну дозу від початку кампанії отримали майже 323, 5 тисячі закарпатців. Також двоє людей в області 28 грудня одержали додаткову дозу вакцини, ще п’ятьох медиків ревакцинували третьою, бустерною, дозою.
Бустерну дозу вакцини вводять, щоб підсилити ефективність попередніх двох доз. Її отримують медики та працівники будинків інтернатного типу. Зараз її можуть отримати медики та працівники будинків інтернатного типу.
Додаткову дозу вводять тим людям, чий організм не може сформувати достатній захист від коронавірусу через супутні захворювання. Це люди з ВІЛ-інфекцією, з раком крові, які пройшли хіміотерапію та ті, які лікувалися великими дозами гормональних препаратів.
Бустерною дозою вакцинують після 180-270-ти днів після отримання другої дози. Використовують вакцини Comirnati та Moderna. Якщо їх нема, можна використати й інші.
Додаткову дозу вакцини можна отримати в період від 28-ми днів до трьох місяців після другого щеплення. Використовують ту ж вакцину, що й у попередні рази, якщо її нема, то використовують інші.
Отримання бустерної дози збільшує термін дії сертифіката про вакцинацію, а щеплення додатковою дозою на це не впливає.
Станом на 29 грудня бустерну дозу отримали 2280 людей Україні, додаткову – 2610.
Суспільне Закарпаття
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- «Ціна свободи»: в Ужгородському замку відкриють інсталяцію на честь полеглих Захисників України
- До 7 років ув’язнення засуджено жителя Чинадійова, який пограбував пенсіонерку
- За клопотанням поліції Сваляви суд взяв під варту підозрюваного у шахрайстві із заставою у розмірі 28,6 мільйона гривень
- Місцеві допомогли мотоциклом, рятувальники — евакуювали: на Свидовці туристу стало зле
- Загибель дитини на на Ужгородщині: 19-річного водія взяли під варту без права на заставу
- П’ятеро туристів заблукали в горах біля Синевиру: рятувальники допомогли спуститися
- У мікроавтобусі закарпатця прикордонники виявили речовину, схожу на канабіс
- Непристебнутий ремінь може коштувати життя: закарпатські патрульні у серпні винесли 22 постанови
- Поліція Закарпаття викрила наркоугруповання, яке збувало метамфетамін гуртовими та роздрібними партіями: організатори – власник та керівник приватної охоронної фірми
- На Закарпатті варили «Леквар Перемоги»
- За матеріалами поліції Іршави судитимуть підприємця, який продавав «гуманітарні» транспортні засоби
- В Ужгороді електричним струмом уразило двох чоловіків: один загинув
- Поліція Берегівщини розслідує обставини смерті 11-річного хлопчика — попередня версія самогубство
- Вогнеборці Мукачева врятували чоловіка під час пожежі в багатоповерхівці
- В Ужгороді нетверезий водій скоїв ДТП: драгер показав 2,44 проміле
- Застрягли під Говерлою без зв’язку: рятувальники вночі евакуювали шістьох туристів
- На Закарпатті за тиждень розшукали шістьох водіїв, які втекли з місця ДТП
- Український гірськолижник Дмитро Шеп’юк привіз з Чехії чотири дрони для ЗСУ
- 1,2 га сухостою згоріло на Ужгородщині: під час гасіння травмувалася жінка
- 7 тис.$ за трансфер річкою до Угорщини: правоохоронці затримали адвоката за переправлення військовозобовʼязаного
До цієї новини немає коментарів