Першу добровільну пожежну бригаду створили в Ужгородському районі

Золтан Калман працює водієм пожежної машини у Сюртівській громаді.
"Це дуже добре, якщо людина може допомогти іншій, — сказав чоловік. — Ми виїжджали на пожежу до Ужгорода, Чопа, Великої Доброні. Було цікаво всьому навчатися, і як працює пожежна машина, як вода подається, а також як надається перша допомога».

Впродовж цього року у Сюртівській територіальній громаді було п’ять пожеж, розповів начальник головного управління ДСНС на Закарпатті Роман Гудак.
"Громада має 12 населених пунктів та знаходиться досить далеко від обласного центру, де наш загін та пожежна частина, — розповів він. — Тому ми пів року тому розпочали розмову з керівником громади щодо створення тут окремого підрозділу, який би забезпечував га випадок виникнення надзвичайних ситуацій".
Голова Сюртівської ТГ Арпад Пушкар сказав: у бюджеті на 2022 рік вже передбачили фінансування цієї пожежної частини.
"Тут у нас будуть чергувати чотири водії пожежної машини, — розповів він. — Сільська рада забезпечить їх заробітною платою, оплачуватиме комунальні видатки та придбання бензину та запчастин. Для утримання бригади на наступний рік у бюджеті сільської ради заплановано 150 тисяч гривень".
Крім чотирьох водіїв, у команді буде ще 40 волонтерів, розповів Роман Гудак. За його словами, це перша добровільна бригада з надзвичайних ситуацій в Ужгородському районі. Загалом, на Закарпатті таких є 20.
Суспільне Закарпаття
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Іноземець, який підозрюється у зґвалтуванні неповнолітньої у Мукачеві і надалі залишатиметься під вартою
- Передова починається ще до першого виходу на позиції — у віртуальній реальності
- На 8 хвилин зупинилося серце: на Закарпатті медики врятували 75-річну жінку
- Нове життя історичних галерей Ужгородського замку
- На Рахівщині поліція затримала зловмисника, який стріляв у чоловіка
- На Закарпатті зустріли двох звільнених з полону захисників
- Найстаріша жителька Закарпаття відзначила 104-річний ювілей
- Поліцейські Мукачева організували для дітей Захисників великодній майстер-клас
- В Ужгороді відкрили виставку робіт відомого закарпатського художника Петра Шолтеса
- Понад 100 школярів створювали великодній настрій на головній площі Закарпаття
- Вогнеборці Ужгорода ліквідували пожежу в магазині в районі продовольчого ринку
- На перевалах Закарпаття ускладнені погодні умови: водіїв закликають бути обережними
- Побиття ветерана на Тячівщині: повідомлено про підозру шести причетним, двоє з яких неповнолітні
- Кирило Буданов відвідав Закарпатський обласний центр підготовки населення до нацспротиву
- Освіта як крок вперед: в Ужгороді відзначили Міжнародний день ромів інтерактивними заходами для дітей
- Поліція Закарпаття розслідує ДТП на Берегівщині: травмовано троє малолітніх дітей
- На Закарпатті директор хлібопекарні відшкодував понад 4,1 млн грн несплачених податків
- Розслідування побиття ветерана на Тячівщині: поліція повідомила про підозру двом найактивнішим учасникам злочину
- В Ужгороді вогнеборці врятували чоловіка під час пожежі
- На Закарпатті судитимуть «кримінального авторитета», який з-за ґрат організовував переправлення ухилянтів

До цієї новини немає коментарів