Біля Ужгорода прикордонники затримали групу нелегалів з Афганістану

Біля Ужгорода прикордонники затримали групу нелегалів з Афганістану
Сьогодні вночі військовослужбовці Чопського загону у співпраці зі словацькими колегами зупинили незаконні наміри шести іноземців, які мали на меті незаконно потрапити з України у Словаччину.

 

Близько другої години ночі військовослужбовці відділу «Ужгород» отримали інформацію про рух групи невідомих поблизу  кордону. На пошуки ймовірних правопорушників вислали додаткові прикордонні наряди та організували взаємодію з Прикордонною поліцією Словаччини.

У ході пошуків за 100 метрів від загороджувального паркануу лісистій місцевості прикордонники затримали двох чоловіків, які прямували в бік держрубежу.Ще чотирьох правопорушників зупинили словацькі колеги. Усі затримані назвалися громадянами Афганістану, деякі з них мали при собі посвідки на тимчасове проживання в Україні. Вони визнали намір дістатися Словаччини, а згодом – країн Західної Європи.

У діях іноземціввбачають ознаки правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.204-1 КупАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».Після відповідних процесуальних заходів незаконних мігрантів, затриманих на території Словаччини, буде передано у порядку реадмісії на територію України.

Пресслужба Чопського прикордонного загону

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

06 січня 2022р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів