На Закарпатті повідомили про підозру майстру лісу, який завдав збитків державі на понад 1,3 млн гривень

ДБР повідомило про підозру майстру лісу одного з лісництв державного підприємства «Хустське лісове дослідне господарство» на Закарпатті, який завдав збитків державі на понад 1.3 млн гривень.
Посадовець не забезпечив належної охорони лісу, що призвело до його незаконної вирубки. Протягом 2020-2021 року невстановленими особами було зрубано 128 дерев буку.
Майстра лісу підозрюють у неналежному виконанні службових обов'язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки ( ч. 2 ст. 367 КК України). Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до 5 років.
Процесуальне керівництво здійснює Закарпатська обласна прокуратура, оперативний супровід – СБУ.
ДБР
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Чемпіон світу з боксу у важкій вазі Олександр Усик висловив символічну підтримку 128 Закарпатській бригаді
- На Ужгородщині відкрили меморіальну дошку полеглому Герою-прикордоннику
- Поліція Закарпаття розслідує ДТП, внаслідок якої загинув мотоцикліст
- Екопікнік Chysto.de: на Вільшанському водосховищі активісти зібрали понад 120 мішків відходів
- На Берегівщині прокуратура повернула громаді приміщення будинку культури, за яке понад 3 роки орендар не сплачував кошти
- В Ужгороді викрито схему продажі фіктивних іспитів на посвідчення водія: прокуратура повідомила про підозру трьом працівникам автошколи
- Великий органний концерт - уже цієї неділі в Ужгороді
- Поліція Мукачева оперативно розкрила умисне вбивство: підозрюваного затримано
- За матеріалами ДБР судитимуть посадовця Закарпатського ТЦК, який допомагав призовникам втекти з центру, а військовим повторно піти в СЗЧ
- На Закарпатті прикордонники затримали дві групи порушників з «провідником»
- Поліцейські Мукачівщини затримали зловмисника, який побив охоронця дитячого будинку
- На Берегівщині службовий пес розшукав 89-річну бабусю, яка пішла до лісу по гриби та заблукала
- Поліцейські Закарпаття розслідують ДТП у селі Кострина, внаслідок якої загинув пішохід
- Поліцейські Воловця затримали зловмисника, який у стані сп’яніння скоїв ДТП з потерпілими
- Поліцейські Ужгорода викрили групу наркодилерів, які збували метадон на території Закарпаття
- У Мукачеві відкрили сучасний ветеранський хаб
- Закарпатські гвардійські кінологи вдосконалюють майстерність
- На Закарпатті відзначили лауреатів обласних конкурсів для видавців і дітей – «Мистецтво книги» та «Майбутній ілюстратор книги»
- В Ужгороді знешкодили артилерійський снаряд часів Другої світової війни
- Подорожуючим через українсько-румунський кордон: обмеження руху в пункті пропуску «Солотвино – Сігету-Мармацієй» продовжено

До цієї новини немає коментарів