Пошук двох зниклих за дивних обставин ужгородців триває, – поліція

Артема Сокола та Габріеллу Яцкович продовжують шукати. Це журналісту Zakarpattya24 підтвердили у прес службі ГУ НПУ Закарпатської області.
Відомо, що ужгородця Артема Сокола шукають з 26 грудня 2021 року. Заяву 27 грудня до поліції подали його рідні – про те що чоловік не повернувся додому і зв’язок з ним припинився після перебування у розважальному комплексі в селі Невицьке Ужгородського району. Чоловік після святкування користувався картою в магазині в той же вечір. І потім ніби-то його бачили з іншим чоловіком, сідаючим в таксі.
На Ужгородщині вже і організовували масштабні пошуки із залученням нацгвардійців, поліції, волонтерів. Прочісували територію, водойми. Однак це результату не дало.
За фактом його зникнення відкрите кримінальне провадження.

10 січня 2022 року у мережі з’явилась інформація про зникнення ужгородки Габріели Яцкович. Заяву про її зникнення подали знайомі, адже як виявилось нещодавно у дівчини померла мама і вона проживала одна.
Дівчина перестала виходити на зв’язок з 31 грудня. Її зникнення викликало у багатьох тривогу та сумніви. Габріела залишила без попередження свого улюбленого собаку вдома, виття якого почули сусіди. Також під сумнів поставили її повідомлення у вайбері керівнику на роботі та тітці. Інформація про її подальше місцеперебування має розбіжності. Повідомлення, які надсилались з її номера, не були схожими на манеру спілкування Габріелли. Фото, яке вона надіслала з ніби-то відпочинку взято із системи Google та датується 2019 роком.
За фактом зникнення місцевої жительки слідчі поліції Ужгорода відкрили кримінальне провадження 10 січня та розпочали пошуки. Слідчо-оперативна група виїжджала за вказаною адресою проживання Габріелли Яцкович. Поліцейські поспілкувалися з сусідами розшукуваної та з’ясували, що востаннє жінку бачили ще 30 грудня минулого року. Водночас поліцейські звертаються до всіх, кому відома будь-яка інформація про місцеперебування ужгородців, з проханням одразу повідомити про це на лінію «102» або до найближчого відділку поліції.
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Чинна відстрочка в «Резерв+» не зупиняє незаконне доставлення до РТЦК та СП: ситуація на Закарпатті
- Грант на власну справу отримали ще 16 заявників на Закарпатті
- Закарпаття посідає лідерські позиції в Україні з розвитку альтернативних джерел енергії
- З початку 2026 року до місцевих бюджетів Закарпаття надійшло 2,5 млн грн гривень за адмінпослуги у сфері земельних відносин
- Бізнес Закарпаття може стати учасником міжнародних програм підтримки, які втілює ООН з промислового розвитку (UNIDO).
- Команди з Ужгорода принесли Закарпаттю «золото» та «бронзу» Всеукраїнських шкільних лі
- 20 проєктів і 4 мільйони гривень: на Закарпатті обирають найкращі ветеранські ініціативи
- Понад чверть мільйона послуг надали ЦНАПи Закарпаття за І півріччя 2026 року
- За тиждень на Закарпатті поліцейські розшукали дев’ятьох водіїв, які втекли з місця ДТП
- Близько 1100 внутрішньо переміщених людей отримали послуги обласної служби зайнятості з початку року
- В Ужгороді щодня близько 40 осіб складають іспити на водійське посвідчення
- На Закарпатті обговорили підготовку до нового навчального року та реформу освіти
- Спортивна гордість Закарпаття: кращих тренерів відзначили з нагоди професійного свята
- В Ужгороді посилять вимоги до користувачів та власників електросамокатів
- Які найбільш затребувані професії на ринку праці Закарпаття
- Діти військових із Закарпаття та Сумщини вирушили на відпочинок до Австрії
- Закарпатський бізнес запрошують на онлайн-зустріч щодо «зеленого» відновлення та співпраці з Японією
- Ужгородський ліцей «Лідер» – серед 13 закладів Закарпаття, які отримають кошти на енергонезалежність
- Військовий документ у смартфоні: в Армія+ з'явився новий цифровий сервіс
- Сьогодні 100 дітей із Закарпаття вирушили на відпочинок до Угорщини

До цієї новини немає коментарів