Юні ужгородські спортсмени взяли участь в чемпіонат України з самбо

З 27 по 30 січня культурна столиця України, місто Львів, приймала національний чемпіонат із боротьби самбо серед старших кадетів, юніорів та юніорок, а також бойовий розділ.

У п'ятницю, у перший день змагань, боротись  за медалі вийшли на килим старші юнаки 2004-2006 р.н. та було розіграно 18 комплектів нагород. У ваговій категорії до 58 кг (26 учасників) представник ужгородської ДЮСШ №1 Камінський Андрій виборов бронзову медаль Чемпіонату України з самбо. Він провів п'ять сутичок, на жаль у півфіналі на думку суддів, програв за зауваженнями борцю із Хмельницького. У бронзовому фіналі здобув впевнену перемогу у спортсмена зі Львова. На жаль, більше ніхто зі спортсменів школи не зміг дійти медалей.

За підтримку висловлюємо подяку президенту Закарпатської обласної федерації самбо Молнару С.С., віце-президенту федерації самбо України Мірзалієву Р.М., а також секретареві Ужгородської міської ради Мелкумяну О.С., Готрі В.В., Костюченку І.В.