В Ужгороді виконком міськради погодив Програму надання послуг особам, які опинились у складних життєвих обставинах

В обґрунтуванні прийняття Програми зазначається, що впродовж останніх років зростає кількість бездомних осіб, яких швидка підбирає за викликом на вулиці і доставляє у відділення екстреної медичної допомоги центральної міської клінічної лікарні. Більшість із них перебувають в алкогольному/наркотичному сп’янінні або мають девіантну поведінку, що призводить до численних проблем для інших хворих та медперсоналу. Таких осіб, які потребують насамперед детоксикаційної допомоги, в середньому 300-500 на рік.
Відділення надання медико-соціальних послуг буде відокремленим структурним підрозділом лікарні, розміщується у приміщеннях поряд із сектором для обліку бездомних осіб, має окремий вхід, дві окремі кімнати на 5 ліжко-місць (при потребі можна розмістити додатково ще 4 ліжка), затверджений штат із 16 штатних посад, зокрема це лікар-психіатр, лікар-терапевт, медичні сестри, молодші медичні сестри, охоронники.
На цей та наступні, 2023-2026 роки, передбачено на реалізацію Програми по 3,3 млн грн, згодом її внесуть також на розгляд депутатів на сесію міськради.
Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- В Ужгороді вчора зафіксували черговий температурний рекорд
- Пам'яті захисника: в Ужгороді відкрили меморіальну дошку Руслану Ференці
- Сьогодні в Ужгороді попрощалися із захисником України – сержантом Сергієм Михайленком
- Фіктивний асистент вихователя, якому більше року нараховували зарплату - на Ужгородщині повідомлено про підозру директору ліцею
- Кращі з кращих: в Ужгороді вітали випускників 2026 року
- Завтра Ужгород прощатиметься зі ще одним полеглим Героєм
- В Ужгороді провели в останню земну дорогу 39-річного захисника, солдата Валерія Мадяра
- У Мукачеві відзначили 100-річчя інтронізації чудотворної ікони Пресвятої Богородиці
- В Ужгороді презентували результати українсько-американського проєкту з освітньої реінтеграції ветеранів
- Завтра, 25 червня, в Ужгороді попрощаються із захисником Валерієм Мадяром
- Розікрали 2,2 млн грн під час ремонту школи: поліцейські Ужгородщини повідомили про підозру підряднику
- В Ужгороді та Виноградові рятувальники ліквідували наслідки негоди
- В Ужгороді попрощалися із полеглим прикордонником – майстер-сержантом Ігорем Томіленком
- На Закарпатті відзначили бійців спецпідрозділу «КОРД» з нагоди 10-річчя підрозділу
- На пішому переході зі Словаччиною буде частково уповільнено митні та прикордонні процедури
- Рятувальники ліквідували наслідки негоди на Ужгородщині
- Богдан Андріїв: "Пишаємося кожним: 92 випускників ужгородського ліцею вирушили у доросле життя"
- Благодійна акція «Твоя кров – чиєсь завтра» відбудеться у четвер, 25 червня, в Ужгороді
- Завтра Ужгород прощатиметься із полеглим прикордонником
- «Залізна людина з великим серцем» – в Ужгороді презентували документальний фільм, присвячений пам'яті Героя України Георгія Кірпи

До цієї новини немає коментарів