Угорські митники оформляють гуманітарні вантажі за кілька хвилин

Перемовини відбулися на угорській стороні. З боку угорських колег були присутні: Директор Митного Департаменту Угорської Республіки, бригадний генерал Торда Чобо, Директор Департаменту міжнародної взаємодії, полковник Моніка Вараді, заступник Директора Департаменту з питань правоохоронної роботи, підполковник Норберт Кереддін, заступник директора з питань управління кордоном Податкової та Митної Дирекції Саболч Сатмар-Березської області, полковник Лешку Янош та ін. З української сторони взяли участь представник Департаменту міжнародного співробітництва Держмитслужби Микола Князевич та перший заступник начальника Закарпатської митниці Микола Кутєпов.
Насамперед зустрічі Олександр Щуцький щиро подякував угорським колегам, що дуже швидко відгукнулися провести цю зустріч.
- Адже для нас зараз, коли російський агресор нахабно атакував Україну і створює гуманітарну катастрофу у великих містах, дуже важливо відчувати справжню дружню підтримку, - підкреслив Олександр Геннадійович, додавши: - Попри складний час, Державна митна служба України працює злагоджено і надійно стоїть на захисті економічних інтересів держави.
Високопосадовець поінформував угорських колег, що українська сторона максимально спростила митні процедури для громадян, які перетинають кордони. Він подякував угорцям за те, що теж дуже швидко спростили перетин кордону.
Зі свого боку, угорська сторона запевнила, що максимально сприятиме і допомагатиме українцям в усьому, що стосується перетину, особливо прискорено проходження митних процедур для жінок з дітьми.
Олександр Щуцький також наголосив на важливості прискорення оформлення гуманітарних вантажів, зокрема тих, які доставляють в Україну бронежилети, каски та лікарські засоби.
- Ви мабуть бачите, як російські війська гатять по житловим районам міст та сіл, цинічно вбиваючи мирне населення. Тож, зараз військові, рятуючи життя жінок і дітей, віддають їм свої бронежилети, - розповів Олександр Геннадійович. Він попросив свого колегу у прискорені перетину кордону гуманітарних вантажів, а надто - де є найнеобхідніше для порятунку життя людей.
Бригадний генерал Торда Чобо запевнив українського колегу, що гуманітарні вантажі вже оформляються дуже швидко, до прикладу, одна фура проходить оформлення до 5 хв. Він також наголосив на повній підтримці України у цей важкий час, побажавши найскорішого закінчення військових дій та мирного неба.
Пресслужба Закарпатської митниці
До теми
- Знайти роботу із зарплатою понад 15 тисяч гривень допоможуть у Закарпатській обласній службі зайнятості
- Українцям стане простіше зарахувати свій страховий стаж, одержаний за кордоном
- Мирослав Білецький привітав закарпатських нацгвардійців і вручив державні нагороди
- В Ужгороді привітали представників національних спільнот краю
- «Фортеця духу»: на Закарпатті стартує унікальний проєкт з розвитку адаптивного виду спорту
- Закарпаття формує мережу зі 107 академічних ліцеїв
- На Закарпатті вносять зміни до містобудівної схеми через новий адміністративний поділ
- Три тижні залишилось для проходження ВЛК військовозобов'язаним з обмеженою придатністю
- 28 із 658 не пройшли перевірку. Закарпатським підприємствам нагадали про ризики втрати статусу «критично важливих»
- Із початку року на Закарпатті 48 ветеранів отримали гранти на відкриття та розвиток бізнесу у межах програми «Власна справа»
- Підтримка людей з порушеннями зору: уряд розширив доступ до допоміжних засобів реабілітації
- Міжнародний день сім’ї: в Закарпатській ОВА розповіли про допомогу родинам
- Послугами Закарпатської обласної служби зайнятості з початку року скористалися 4,9 тисячі шукачів роботи
- Чоловіки 25–60 років з обмеженою придатністю мають з’явитися на повторну ВЛК
- У Закарпатському науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС України запрацював рентгенотелевізійний інтроскоп
- Закупівлі на 436,5 мільйонів гривень охопили контролем і на майже 358 мільйонів знайшли порушення – результати перевірок за 4 місяці
- МОЗ: Люди з інвалідністю - хто має пройти повторний огляд з квітня 2025 року
- Між УжНУ та Університетом імені Марії Кюрі-Склодовської у Любліні запрацювала програма подвійних дипломів
- Закарпаття бере участь у грантовому конкурсі від ПРООН «Партнерство задля відновлення»
- 20 МВт додаткової потужності на Закарпатті згенерували сонячні, вітрові електростанції та когенераційні установки за перші чотири місяці цього року
До цієї новини немає коментарів